Нов в Левски аут за Черно море

Нов в Левски аут за Черно море

Карл Фабиен все още не е възстановен

Новото попълнение на Левски Карл Фабиен ще пропусне пореден мач на тима заради травма. Крилото няма да играе и в предстоящия сблъсък с Черно море в събота, пише "Мач Телеграф".Той продължава да не тренира наравно със съотборниците си. Все пак се очаква французинът да бъде на линия за гостуването на Арда, което е идната сряда в Кърджали.

Добрата новина за старши треньора на „сините“ Хулио Веласкес е, че се очаква трима от основните му футболисти да се завърнат в групата – Майкон, Цунами и Алекс Колев ще бъдат на разположение за битката с Черно море.

Припомняме, че аут до края на сезона е Фабио Лима, който получи тежка контузия в Разград, където Левски направи 1:1 с Лудогорец.
НА ЖИВО: Арда – Лудогорец (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Локо Пд пусна билетите за Хебър

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Спартак Варна продава двама

Спартак Варна очаква да получи добри пари от трансферите на двама чужденци през лятото.

Три дилеми за състава пред Илиан Илиев

Треньорът на Черно море Илиан Илиев има три дилеми за състава, с който да започне съботното гостуване на Левски.

Томаш обяви групата на ЦСКА за домакинството на Ботев Пловдив

От състава на „армейците“ ще липсва наказания Джеймс Ето’о, както и контузените Георги Чорбаджийски и Джейсън Локило.

Феновете на ЦСКА обявиха дрескод "червено" за финала

Организираните привърженици на ЦСКА от Трибуна "Сектор Г" обявиха код "червено" за финала за Купата на България срещу Лудогорец на 22 май. 

Арис Солун отрече за интерес към Макун

Защитникът на Левски не попада в плановете на гърците

Веласкес: Искаме да променим тенденцията срещу Черно море

"Това е най-важният ни мач, защото предстои", каза треньорът на Левски

Йовичевич отказал на украински клуб

Иска да атакува Шампионска лига с Лудогорец