Нова бомба от Венци Стефанов: Има голяма опасност Георги Петков да...

Нова бомба от Венци Стефанов: Има голяма опасност Георги Петков да...

"Призовавам Десподов и Георги Петков да се сдобрят", каза босът на Славия

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов възпламени истинска бомба като обяви, че има голяма вероятност Георги Петков да пропусне гостуването на Лудогорец в събота. Това е така, защото вратарят на "белите" е призован в петък пред Етичната комисия към БФС, където трябва да даде обяснение за скандала с Кирил Десподов.

"Призовавам БФС да свика заседанието на Етичната комисия утре, а не в петък, защото ако остане, както сега, то тогава Петков няма как да пътува до Разград с отбора. Аз нямам възможностите на Силвио Берлускони и не мога да му осигуря самолет, който да го вземе от София и да го транспортира в Разград".

Президентът на Славия е напълно съгласен с призива на БЛИЦ Десподов и Петков да се срещнат и да се сдобрят. "Сигурен съм, че Гошо Петков няма да има нищо против да се види насаме с Десподов и двамата да изяснят отношенията си. В крайна сметка футболът е само една игра и феновете и играчите не трябва да се правят трагедия от една загуба. Трябва да има феърплей, а не да се стига до неприятни сцени, дори и до протести. Футболът се прави в името на феновете и те не трябва да се оставят да бъдат манипулирани", подчерта Стефанов пред Блиц.

 

Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си