Новият нападател на ЦСКА остави "деветката" свободна

Новият нападател на ЦСКА остави "деветката" свободна

Вижте подробности

Новият централен нападател на ЦСКА Годуин Коялипу не пожела да носи традиционната за този пост фланелка с номер 9, макар че тя е свободна. Вместо това националът на ЦАР ще играе с №77 в Борисовата градина. „Седмицата“ е любимият номер на голмайстора, но тя стои на гърба на Улаус Скаршем. Затова и той е бил принуден да я дублира. Именно с №7 през миналия сезон той отбелязва 16 гола във втора дивизия на Белгия, както и едно попадение в турнира за купата на страната. В националния отбор на Централноафриканската република пък е с номер 20 на гърба.

По този начин деветката в ЦСКА остава свободна и може би ще бъде взета от другия централен нападател, който армейците имат амбиции да привлекат. Припомняме, че преди позорната загуба от Спартак Варна Стоян Орманджиев обеща пред фенове в морската ни столица двама нови футболисти на този пост. За последно номер 9 в ЦСКА беше на гърба на Фернандо Каранга, който обаче тотално разочарова при завръщането си в клуба.

Новият треньор на Берое: Не знам дали ще спазваме правилото за 4 българи в състава

"Аз съм реалист и нищо не искам да обещавам"

Ивелин Попов: Оставам в Ботев, но не знам кой би се навил да дойде

Капитанът на Ботев Пловдив, Ивелин Попов, заяви пред медиите преди началото на лятната подготовка, че ще остане в клуба, въпреки сериозната неяснота около бъдещето

ОКОНЧАТЕЛНО: ЦСКА изгони Иван Дюлгеров

ЦСКА официално взе решение да прекрати договора на вратаря - Иван Дюлгеров

СЕНЗАЦИЯ: Намери се спасител на Ботев (Пд)

Георги Самуилов отново ще издържа клуба

Венци Стефанов: Бойс и Гърлс не могат да бъдат лицето на Славия!

„Нашите рожби са на първо място при нас“, заяви президентът на "белите"

Славия взе вратар от ЦСКА 1948

Славия представи официално вратаря Леви Нтумба

ОФИЦИАЛНО: Юноша напусна Левски

Левски се раздели с още един български футболист

Руи Мота: Лудогорец трябва да е шампион със стил

Новият треньор на разградчани говори за първи път след назначението си

Локомотив (София) с информация за лагера в Дряново

От днес червено-черните започват тренировки на местния стадион „Локомотив“