Новият шеф в ЦСКА търси класен нападател

Новият шеф в ЦСКА търси класен нападател

"Червените" държат да се подсилят с таран

 ЦСКА със сигурност ще привлече централен нападател по време на зимната пауза, когато е възможен трансфер на Али Coy. Нуждата от такъв си проличава най-вече в двубоите на червените от груповата фаза на Лига Европа. В търсенето на силен играч на този пост контактите си е впрегнал и новият технически директор Алън Пардю, пише „Тема спорт“.

 
 
 
Освен атаката, червените ще опитат да подсилят и останалите линии. Целта е да бъдат привлечени още дефанзивен халф и централен защитник. Играчи на тези позиции са нужни с оглед въведената схема от треньора Бруно Акрапович. Най-голяма е нуждата от разбивач. В момента на „Армията“ има само един такъв полузащитник – Амос Юга. Наложи се в тази роля да бъде преквалифициран и бразилецът Жеферсон, който се справя по-добре в средата на терена, отколкото на номиналната си позиция – ляв краен бранител.
 
 
Привличането на още един централен защитник също е наложително. Освен титулярите Антов, Занев и Матей, ЦСКА има само Пламен Гълъбов, който така и не е убедил с представянето си на „Армията“, че може да се превърне в основен футболист на отбора. При евентуално наказание и контузия червените ще увиснат в тази зона.
Добри новини за Локо (София): Славчев подновява тренировки

Той се възстановяваше от тежка травма

Монтана надви минимално Спортист в контрола

Нападател на проби им донесе успеха

Антон Зингаревич стана собственик на нов клуб

Той се сдоби с половината акции на арменския Алашкерт

Веласкес за Алекс Колев: Левски да излезе със становище, аз няма да коментирам

Треньорът на Левски не пожела да влиза в конкретика

Илиян Филипов: Ивелин Попов ще управлява Ботев (Пловдив)

"Аз акции няма да взема, нито ще ставам президент"

Сираков мълчи за Алекс Колев

По-рано през деня стана ясно, че голмайсторът е пратен във втория отбор

Добруджа помете аматьорите от Бенковски (Исперих) в контрола

Новакът в елита вкара четири гола на опонента си

ЦСКА 1948 се справи със Славия в Банско

Двата тима изиграха динамична проверка помежду си

Лудогорец изпусна Славия (Прага), падна с 1:2

Ерик Биле вкара за "орлите"