НОВО 20: И Фенербахче искал Кайседо

НОВО 20: И Фенербахче искал Кайседо

Вижте подробности

Сапунената опера с участието на нападателя на ЦСКА Жорди Кайседо продължава. След като се появиха информации, че еквадорецът е в Истанбул заедно с агента си Ернан Банато, медиите в Турция го свързаха с трансфер във Фенербахче.

До момента се знаеше, че такъв проявява друг турски гранд – Бешикташ. „Черните орли“ не са се отказали напълно от Кайседо, но към момента той не е приоритет в селекцията на клуба.

Не е ясно колко сериозни са намеренията на Фенербахче да привлече нападателя на ЦСКА, тъй като „фенерите“ има високи цели, като дори се спекулира с имената на двама от напаателите на Реал Мадрид – Лука Йович и Мариано Диас.

И Фенербахче, и Бешикташ не оправдаха сериозните очаквания през миналия сезон, като „фенерите“ отстъпиха в борбата за титлата на Трабзонспор, докато „черно-белите“ завършиха на шеста позиция.

Генчев призна: Левски беше по-добър (ВИДЕО)

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, призна, че Левски е бил по-добрият отбор

Веласкес: Левски трябваше да реши по-рано мача с Локо (Сф) (ВИДЕО)

„Считам, че победихме заслужено.“

Радослав Кирилов: Не спряхме да вярваме, трябва да играем така и срещу Лудогорец (ВИДЕО)

„Доста изстрадана победа, макар че според мен заслужавахме да спечелим по-категорично.“

Фенове прекъснаха дербито Локо (Сф) – Левски

Това ще доведе до нови финансови санкции

Георги Иванов и кметът на Бургас откриват утре реновиран стадион

Спортното съоръжение ще предостави модерни условия за детско-юношески футбол и масов спорт

Славия обяви групата за мача с ЦСКА 1948

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за гостуването на ЦСКА 1948, което е предпоследния мач от 8-ия кръг на efbet Лига

Димитър Илиев: Заслужавахме победата

Офанзивният футболист на Локомотив Пловдив Димитър Илиев даде своето мнение след края на мача срещу Лудогорец от осмия кръг на efbet Лига, завършил при резултат 1:1

Мота: Не бяхме себе си през първото полувреме

Треньорът на Лудогорец – Руи Мота, заяви след 1:1 срещу Локомотив Пловдив, че неговият тим не е приличал на себе си в хода на първата част, след която изоставаше в резултата

Сърбин спаси Лудогорец с фамозен гол на "Лаута"(ВИДЕО)

Станич вкара в 95-та минута за 1:1