НСА допусна поражение в женската Шампионска лига

НСА допусна поражение в женската Шампионска лига

Расинг Юнион победи нашите момичета с 2:0 в Люксембург

Отборът на НСА (София) загуби с 0:2 като гост на Расинг Юнион в Люксембург в двубой от първия квалификационен кръг в женската Шампионска лига. Така българският шампион заема четвърто място в група 8. 

Двете попадения за домакините от Расинг Юнион отбеляза Софи Куатрана в 56-ата и 67-ата минути. В 36-ата минута Полина Ръсина пропусна дузпа за тима на НСА.

В група 8 от първия квалификационен кръг в женската Шампионска лига бяха още съставите на Галатасарай (Турция) и БИИК Шимкент (Казахстан).

В първата си среща на 4 септември, също в Люксембург, където се провежда турнира, българският първенец загуби с 0:3 от казахстанския БИИК Шимкент и отпадна от по-нататъшната битка за класиране напред в Шампионската лига.

Отборите на Галатасарай и БИИК Шимкент ще играят един срещу друг по-късно тази вечер, за да определят победителя в групата.

В първия кръг участват 43 отбора, които бяха разпределени в 11 групи – десет по четири състава и една с три. Победителите от 11-те групи се класират за втория кръг.

Сектор “Г” посвети победата на Любо Пенев

“Ще спечелиш и този мач”, гласеше транспарантът на “червените” привърженици

Косич: Загубата е трудни за преглъщане

Трябва да се подобрим, призна треньорът на Локомотив (Пд)

Христо Янев: Имаме нужда от личности като Михайлов, Пенев и Хубчев (ВИДЕО)

Треньорът със силни думи за родните легенди

Леандро Годой: Вярваме в Христо Янев (ВИДЕО)

Кошмара донесе победата за ЦСКА срещу Локо (Пловдив)

ЦСКА няма спирка, повали и Локо (Пд) с драма (ВИДЕО)

Годой е големият герой в "червено"

Георги Иванов: Огромна отговорност

Президентът на БФС с коментар за домакинството на европейско първенство

Достанич обяви групата за Левски, трима се завръщат

Мачът е в четвъртък от 18 часа

Огромно признание от УЕФА - България е домакин на европейско

Огромна отговорност, призна Георги Иванов

Урибе: Резултатът не трябваше да е такъв, какъвто е

Наставникът на Берое бе разочарован след загубата от Черно море