Обещаха заплата на играчите на Спартак Варна

Обещаха заплата на играчите на Спартак Варна

Предстои да се види дали това ще се случи

За трети път през последните три седмици ръководството на Спартак Варна обеща на играчите да им изплати заплатите за февруари.

Те са получили уверения, че плащане ще има още днес. Шефовете обаче дължат и заплата за март, а падежът за тази за април е на 25 май и 5 юни.

Отделно играчите имат да вземат още шест премии, а тези извън Варна очакват и по четири наема за квартирите.

Тези задължения всъщност са необясними, тъй като в клуба влизат добри приходи всеки месец, а отделно само за тази година Спартак получи и пари по трансфера на Ахмед Ахмедов в Япония и участието на Лудогорец в Европа.

Всеки момент пък се очаква и втория за сезона транш от телевизионните права, който възлиза на 450 000 лева.

Отделно неотдавна собственикът на клуба Павлин Николов, който поднови издръжката на клуба, преведе солидна сума по сметката на „соколите“.

В последния си мач за сезона в efbet Лига варненският тим гостува на Берое на 26 май от 20,45 часа. Според букмейкъра efbet домакините са фаворити в двубоя. Вероятността за победа на Берое е 48,8 процента. Шансовете за равенство са 28,6%, а за успех на Спартак (Вн) 27,8%.

Георги Иванов: Правим всичко възможно да играят повече българи

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов потвърди, че ще присъства на трибуните за финал в турнира за Купата на България между Лудогорец и ЦСКА в четвъртък

Божинов: ЦСКА, Лудогорец и Левски да налагат младите!

Валери Божинов не пропусна да коментира темата с чужденците в българския футбол

С мисъл за бъдещето: ЦСКА инвестира в младите

Акцент беше поставен върху значението на постоянството, самодисциплината и професионалното отношение

Със специална церемония в НФБ „Бояна“ завърши пилотният проект „Училищни лъвчета“

Със специална церемония в Национална футболна база „Бояна“ завърши пилотният проект „Училищни лъвчета“ по програма Grassroots на БФС и УЕФА

НА ЖИВО: Хебър – Ботев Вр 1:0

Гледайте и следете мача тук…

Добруджа уреди проверка с Черно море

Новият член на елита Добруджа уреди контрола с Черно море. Мачът ще е на 12 юли във Варна, съобщи треньорът на добричлии Атанас Атанасоw

Направиха организация преди финала за Купата на България

Ето какви са мерките

Левски отнесе най-солена глоба от ДК

ЦСКА също е санкциониран

ЦСКА напомни на армейците, че все още има билети за Купата на България

Билети можете да закупите онлайн или на касите пред сектор А на Националния стадион