Обрат: Испанец отряза Левски

Обрат: Испанец отряза Левски

Десният защитник бе считан за сигурно попълнение на „сините“

Левски няма да привлече анонсирания по-рано през седмицата испанския десен защитник, съобщи „Тема Спорт“. Бранителят бе чакан за подпис, но заключителни преговори между двете страни не са завършили положително. Въпросният играч е завишил финансовите си претенции, които от „Герена“ не са удовлетворили и той е отказал трансфера. Така столичани ще се насочат към друг от набелязаните футболисти. Испанецът бе одобрен от треньора Хулио Веласкес, който е добре запознат с качествата му, но това няма да се случи. 43-годишният наставник за момента има опции и за двата фланга на защитата. Алдаир действа отдясно, а негова алтернатива е Патрик-Габриел Галчев, докато отляво е Майкон. 24-годишният бразилец се очаква да влезе в сериозна конкуренция с Цунами, след като бъде окомплектована халфовата линия. В момента капитанът на сините е преквалифициран в ролята на дефанзивен полузащитник, а през есента пък действа като централен бранител в системата с трима бранители.

Бъдещето на Галчев все още е неясно, тъй като интерес към него има от страна на Славия. Белите го искат като част от очаквания трансфер на Светослав Вуцов на „Герена“. От „Овча купел“ имат апетит и към стража Иван Андонов, като един от двамата може да премине в тима на Златомир Загорчич. Желанието на Славия е да бъде заплатена минимална трансферна сума за 22-годишния вратар, като към това запази и процент от следваща продажба на Вуцов.

Симов: Трябаваше да бъдем по-настоятелни

Треньорът на Ботев (Враца) не бе особено доволен след равенството

Помощникът на Нанков: Не сме доволни от този резултат

Илиян Памуков, помощник-треньор в щаба на Анатоли Нанков в Монтана, сподели мнението си след дербито на Северозапада, завършило 0:0 при гостуването на Ботев Враца

Ботев (Враца) и Монтана си спретнаха нулево реми (ВИДЕО)

Гостите останаха с 10 души на терена, но стигнаха до точката

Херо отнесе тежко наказание от БФС

Старши треньорът на Ботев Пловдив е наказан за три мача и глобен с 3000 лева за обиди на длъжностно лице след мача на „канарчетата“ от 19 кръг на Efbet лига

Дисциплинарната комисия глоби Спартак Варна с 2300 лева след мача с Левски

ЦСКА и "сините" ще трябва да платят 1500 и 1800 лева

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Монтана 0:0

Следете на живо мача с нас тук

Няколко клуба от Втора лига с мераци към напусналия Спортист (Своге) Стоян Славков

Дефанзивният халф приключи с тима днес

Лудогорец пуска жалба след мача със Славия

"Орлите" с претенции за неотсъдена дузпа и червен картон

Ясни са съдиите за осминафиналите за Купата

Пратиха Кабаков в Добрич