Обявиха групата на Славия за битката в Кърджали

Обявиха групата на Славия за битката в Кърджали

Вижте подробности

С група от 20 футболисти замина Славия тази сутрин за Кърджали. Сред тях е и младият халф Кристиян Стоянов, който се възстанови от травма. Мачът от 35-ия кръг на efbet Лига с Арда е в четвъртък, 1 юни, от 20:00 часа на стадион "Арена Арда". Той е решителен в битката за седмото място, даващо право на бараж за Лигата на конференциите.

Наказани за срещата в състава на Славия за натрупани жълти картони са Емил Стоев и Емил Виячки (2 мача). Контузии пък лекуват Светослав Вуцов и Кристиан Добрев. 

Групата на "белите":

Георги Петков, Николай Кръстев, Ертан Томбак, Велко Йеленкович, Людовик Соарес, Натан Гасама, Венцислав Керчев, Христо Попадийн, Ерол Дост, Чунг До, Кристиян Стоянов, Стефан Трайков, Роберто Райчев, Самуил Стойнев, Ахмед Ахмедов, Владимир Николов, Галин Иванов, Тони Тасев, Иван Минчев, Дарко Тасевски.

Георги Кабаков с наряд за плеойфите в Европа

Трети мач за българския съдия в ЕКТ през сезона

Девет играчи дебютират за Спартак в дербито на Варна

“Соколите” в търсене на първа победа през сезона

Илиан Илиев с три дилеми за състава за Битка за Варна

“Моряците” с казус преди градското дерби

ОФИЦИАЛНО: Левски представи национал на Северна Македония

Никола Серафимов пристига като свободен агент

25 поред и полуфинал за Синер в Синсинати

Защитаващият титлата си Яник Зинер победи Феликс Оже-Алиасим с 6:0, 6:2 и се класира за полуфиналите на турнира от сериите Мастърс в Синсинати с награден фонд 9.193 милиона долара.

ЦСКА изпусна защитник

ЦСКА няма да успее да привлече левия защитник на Лозана Спорт Морган Поати, който на практика бе договорен и се очакваше само кога точно ще пристигне в София за подпис.

Боримиров каза ще отлага ли Левски мачове заради АЗ Алкмаар

„Треньорът вчера каза ясно – всички сме доволни от начина, по който отборът играе и се развива. Левски ще надгражда и се стремим да бъдем по-силни с всеки мач“, заяви Боримиров.

Официално! ЦСКА представи  Бруно Жордао

Португалският халф пристига срещу 500 000 евро от полския Радомяк Радом

ЦСКА тренира с Делова, но без Скаршем

Полузащитникът на ЦСКА Улаус Скаршем тренира на облекчен режим заради контузия. Норвежецът се подготвя индивидуално и не се включи към заничанието на останалите си съотборници на базата в Панчарево.