ОБЗОР: Черноморец и Созопол с 2:2 в Бургас

Вижте всички резултати от съботните контроли на българските отбори

Отборите на Черноморец и Созопол завършиха 2:2 в една от зимните контроли на българските отбори, играни в съботния ден.

Морската приятелска среща се проведе в Бургас, а домакините дадоха шанс на няколко играчи от втория си отбор.

120 секунди преди почивката Джоб Руни Окпаначи изведе гостите напред в резултата, а 10-ина минути след паузата Кожевников удвои аванса им.

Четвърт час преди края на редовното време Георги Кръстев намали, а в 85-ата минута Христо Пенев оформи крайното 2:2 в контролата.

В други проверки, играни днес, Миньор (Перник) надви Спортист (Своге) с 2:0, а Добруджа загуби от руския Енисей с 0:3.

Българският шампион Лудогорец пък се справи с втори пореден първенец на страната си, след като надви полския Раков с 3:1.