Официално: Ботев Пловдив представи втори нов

Официално: Ботев Пловдив представи втори нов

"Канарчетата" се подсилиха с халф

Ботев Пловдив представи второ ново попълнение. "Канарчетата" се подсилиха с халфа Емил Мартинов.

"Емил Мартинов е второто попълнение в лятната селекция на Ботев Пловдив.

Опитният халф парафира контракт с “канарчетата” и от новия сезон ще усети “жълто-черната” магия на стадион “Христо Ботев”.

33-годишният полузащитник има богата професионална кариера, а за последно бе част от Славия.

Ето какво заяви Мартинов пред клубната медия на Ботев Пловдив:

Искам да благодаря на клуба, че ми гласува доверие! За мен е изключителна чест да облека екипа на Ботев Пловдив, клуб с много история и невероятни фенове. Това е отбор, доказал се във времето, отбор, от който с гордост ще бъда част! Ще дам всичко от себе си да защитавам жълто-черната фланелка и с удоволствие ще изляза на терена пред верните фенове на тима!", написаха от пловдивския клуб.
Тодор Янчев: Това поколение ще е промяната в българския футбол

Новият селекционер на България до 21 години Тодор Янчев говори преди предстоящите мачове от Европейските квалификации с Португалия и Чехия

ИЗВЪНРЕДНО: БФС спря правата на Георги Кабаков!

Съдия №1 на България - Георги Кабаков, е със спрени права за неопределено време

Александър Димитров: Всички правила в националния отбор ще бъдат предложени от играчите

Ето какво сподели новият национален селекционер

ЦСКА отнесе 10 000 лв наказание след мача с Лудогорец

Дисциплинарната комисия към БФС наложи санкции в размер на близо 10 000 лева на ЦСКА по доклад след дербито срещу Лудогорец от единадесетия кръг на Първа лига

Съпругата на Тошко Неделев: Някои хора се опитват да го очернят

Съпругата на Тодор Неделев – Анита Терзийска, отново защити полузащитника на Ботев Пловдив с публикация в социалните мрежи

Стаматова напред в Гърция

Българката Юлия Стаматова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей в Ираклион (Гърция) с награден фонд 40 хиляди долара.

Боримиров се срещна с испански специалист в спортните технологии и иновации

От Левски съобщиха, че са посрещнали испанския специалист в спортните технологии и иновации Хуан Фуентес Фернандес.

Испанки на пътя на хандбалните шампионки

Шампионът на България при жените ХК „Бяла“ ще срещне испанския „Атлетико Гуардеш“ в третия кръг на европейския клубен турнир EHF European Cup.

Повикаха вратаря на Фрайбург в националния на Германия

Вратарят на Фрайбург Ноа Атуболу заяви, че е спял, когато е получил позвъняване за първата си и изненадваща номинация за националния отбор на Германия, пише агенция ДПА.