Официално: Локомотив (Пловдив) с позиция и извинение след ексцесиите

Официално: Локомотив (Пловдив) с позиция и извинение след ексцесиите

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

От Локомотив (Пловдив) излязоха с официална позиция след инцидентите в края на мача срещу Септември (София), която Novsport.com предоставя на своите посетители без редакторска намеса:

ПФК Локомотив Пловдив изразява съжаление за инцидента, който се случи в самия край на срещата със Септември (София), и поднася извинения към делегата на мача Кирил Лозанов и футболната общественост.

Разбираме, че нашите привърженици са действали под силен афект, водени от тревогата за състоянието на своя приятел, което е довело до този неприятен момент.

Футболът е емоция, а Локомотив винаги е бил клуб, обединяващ страстни и верни привърженици. Вярваме, че всичко, което се случи днес, бе плод на напрежение и притеснение, но все пак подобни ситуации не трябва да се повтарят.

В същото време сме наясно, че разследването предстои, за да се изясни дали някоя от страните е била неправомерно провокирана. Ръководството на клуба е категорично, че ще съдейства за разнищване на случая до основи, за да се разбере какво точно се е случило и защо се е стигнало до този неприятен инцидент.

Ще работим заедно с всички страни, за да предотвратим бъдещи подобни инциденти, и призоваваме феновете си винаги да подкрепят отбора с уважение и спортменство.

С уважение,

Ръководството на ПФК Локомотив Пловдив

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават

Мартин Камбуров: Пиша 6+ на Локо Пд за есента!

"Ако един ден се върна, ще бъде по моя начин", каза бившият нападател

Изненада: Алвеша поема Монтана

Очаква се в отбора да бъдат привлечени и нови футболисти