ОФИЦИАЛНО! Ботев Пд продаде нападател в Русия

ОФИЦИАЛНО! Ботев Пд продаде нападател в Русия

Вижте подробности

Ботев (Пловдив) осъществи още един изходящ трансфер, информираха от футболния клуб. Централният нападател Мартин Секулич ще продължи кариерата си в руския втородивизионен Урал.

25-годишният хърватин пристигна в Ботев през лятото на 2022-а. За този период той изигра общо 72 двубоя за „канарчетата“, в които се отчете с 16 гола и две асистенции. 

Той бе част от отбора, триумфирал с Купата на България през изминалия сезон, като в шестте двубоя от турнира реализира пет попадения, включително и във финала с Лудогорец, спечелен с 3:2 на Националния стадион "Васил Левски" в София в средата на май.

"Ботев (Пловдив) благодари на Мартин Секулич за приноса му с "жълто-черната" фланелка и му пожелава бъдещи успехи в кариерата", написаха от клуба.  

Кадетките втори на сабя от престижен турнир

Първият отбор на България на сабя кадетки завърши на престижното второ място в международния турнир за Купа Свечников, валиден за Европейската купа.

Мартин Георгиев: Треньорът ни каза, че показваме израстване

Защитникът на България Мартин Георгиев сподели мнението си след поражението от Турция с 0:2 в Бурса

Филип Кръстев: От години излизаме смачкани

Халфът на България Филип Кръстев, отправи много силно послание към всички българи след загубата с 0:2 в гостуването на Турция

Георги Русев: Колективът е добър, головете ни липсват (ВИДЕО)

Крилото на България смята, че в отбора има притеснение от грешки, заради лошите резултати

Християн Петров: Когато хората не са зад теб, е трудно

Бранителят на България – Християн Петров, сподели мнението си след загубата с 0:2 от Турция в квалификация за Мондиал 2026

Александър Димитров: Набираме смелост, критиките към мен, не към отбора (ВИДЕО)

Националния ни селекционер остана доволен от себераздаването на футболистите

ЖАЛКО! Спорна дузпа и автогол провалиха България (ВИДЕО)

Георги Русев уцели греда при 0:2 от Турция

Чочев се изравни с Гунди

Халфът на Лудогорец Ивайло Чочев записа своя 50-и мач за националния отбор.

Десподов изравнява Стойчо Младенов, Чочев може да настигне Гунди

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов ще запише днес своя мач номер 59 с екипа на България, стана ясно след като селекционерът Александър Димитров обяви стартовия състав за гостуването на Турция от Световните квалификации.