ОФИЦИАЛНО: Дани Младенов и Яни Пехливанов остават в Етър

ОФИЦИАЛНО: Дани Младенов и Яни Пехливанов остават в Етър

„Виолетовите“ запазват дублиращия си отбор в Трета лига, но с нов треньор

„Етър” си осигури услугите на още двама от основните футболисти от миналогодишния състав – нападателят Даниел Младенов и халфът Яни Пехливанов, съобщиха от клуба.

Двете страни се споразумяха днес за условията по оставането на двамата футболисти на стадион „Ивайло” и на тях ще се разчита за новото първенство и атаката на елита.

С това броят на играчите от миналогодишния състав, които ще помагат за завръщането в Първа лига, става 11.

Все още се очаква развитие само около Божидар Кацаров, който обмисля предложение от чужбина.

„Етър” ще запази дублиращия си отбор в Северозападната Трета лига.

Той ще бъде изграден основно от млади футболисти от школата, родени 2003 и 2004 година, съобщи директорът на школата на великотърновския клуб Стефан Ангелов.

Нов старши треньор ще води „Етър-2”, след като Марин Стефанов стана част от щаба на Веселин Великов в първия отбор.

Дублиращият тим ще бъде воден от Николай Катъров. Подготовката ще започне на 2 юли, а се очаква първенството на Трета дивизия да стартира на 8 август.

Христо Янев: Победихме с постоянство и качествен футбол

Наставникът на ЦСКА Христо Янев изрази удовлетворение от класирането на отбора за четвъртфиналите на Купата на България.

 Бруно Жордао: Бяхме спокойни и търпеливи

Героят на ЦСКА срещу Локомотив София - Бруно Жордао, сподели след класирането на "червените" за 1/4-финал в турнира за Купата кой е най-големият плюс на Христо Янев. 

ЦСКА обърна Локо Сф и е на четвъртфинал за Купата (ВИДЕО)

Бижу на Бруно Жордао донесе успеха на "червените"

Цветомир Найденов намекна, че ЦСКА 1948 иска звездите на Спартак (Варна)

Един от асовете на "соколите" е желан и от Левски

Киселичков: Аз искам Ботев (Пловдив) да стигне до финала

"През Купата е най-прекият път до Европа"

Хаджиевски потвърди за интерес към 2 от звездите на Спартак (Варна)

„Има интерес за тях, има разговори, всички го знаят.“

Тодор Неделев: Купата е цел на Ботев (Пловдив)

Капитанът на Ботев коментира успеха над Спартак във Варна

Голяма изненада! Фратрия се раздели с един от най-добрите играчи във Втора лига

Стелиян Добрев вече е свободен агент

На живо: ЦСКА - Локомотив София 2:1 (ВИДЕО)

Следете мача с NOVSPORT.COM