ОФИЦИАЛНО: Етър се раздели с Почански

ОФИЦИАЛНО: Етър се раздели с Почански

Футболистът пропусна поради контузия по-голямата част от пролетния полусезон

Етър се раздели с нападателя Ерик Почански. Двете страни разтрогнаха днес по взаимно съгласие.

 
„Благодарим на Ерик за приноса му към успехите на Етър в последните години и му желаем успех занапред в състезателната кариера”, обявиха от великотърновския клуб.
 
Почански пропусна поради контузия по-голямата част от пролетния полусезон, но вече е почти възстановен. 
 
„Подготвях се индивидуално, залагах главно на бегови упражнения. Очаквам най-късно до един месец да съм напълно готов. Разделяме се с Етър с добри чувства, предстои ми да си намеря нов отбор”, коментира Ерик Почански.
Любослав Любомиров ще свири Левски - Черно море

Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за мачовете от 27-ия кръг на efbet Лига.

Спартак Варна в битка с историята

Спартак Варна може да запише историческа победа в елита в четвъртък, ако успее да надделее над Лудогорец край морето.

ЦСКА пусна в продажба билетите за мача срещу Добруджа

ЦСКА пусна в продажба билетите за домакинския двубой срещу Добруджа от 27-ия кръг на Първа професионална лига. Срещата ще се играе на 22 март (неделя) от 15:00 ч. на Националния стадион „Васил Левски“.

Защитник на Левски очаква повиквателна за националния отбор на Камерун

Десният бек на Левски Оливер Камдем очаква първата си повиквателна за националния отбор на Камерун.

Наш национал аут до края на сезона

Стефан Велков ще е извън игра няколко месеца

Футболист на Локо Пд с повиквателна за Палестина

Франсиско Политино ще участва на турнир в Мароко