Официално: Халф се върна в Арда

Официално: Халф се върна в Арда

Лъчезар Котев изигра само 2 мача за руския Химки

Полузащитникът Лъчезар Котев се връща официално в Арда (Кърджали), след като футболистът изигра едва два мача за руския Химки. Котев разтрогна договора си с руснаците и отново е футболист на кърджалийци, след като подписа договор за три години.

Футболистът беше представен днес на стадион "Арена Арда" и за него това ще бъде нов период в тима, където вече е изиграл 114 мача.

Ръководството на ПФК Арда, треньорите, футболистите и феновете пожелават на Лъчезар Котев много успехи с фланелката на клуба, написаха на страницата на клуба от Родопите.

Реално новото споразумение е продължение на миналогодишния наем, след като Химки върна халфа в Арда под наем. Той играе за този отбор от лятото на 2020-а година, когато пристигна от Витоша (Бистрица).

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач