OФИЦИАЛНО: Иван Иванов е новият треньор на ЦСКА 1948

OФИЦИАЛНО: Иван Иванов е новият треньор на ЦСКА 1948

Футболист №1 на България за 2013 година до момента водеше дублиращия отбор

Иван Иванов застава начело на първия отбор на ЦСКА 1948, съобщиха официално от клуба. В треньорския щаб на бившия национален защитник влизат Ивайло Димитров, Димитър Дерменджиев и Кирил Семчев.

Футболист №1 на България за 2013 година до момента водеше дублиращия отбор, където под негово ръководство тимът постигна 10 победи, 2 равенства и 7 загуби.

"Всички в ЦСКА пожелаваме на Иван Иванов силен старт и много успехи начело на отбора. Нека неговият труд, упоритост и отдаденост донесат радост, нови победи и незабравими моменти за клуба и всички верни фенове! УСПЕХ!", написаха "червените".

България с три медала при момичетата на ЕП по борба в Самоков

Българските състезателки по борба завършиха на девето място в отборното класиране на Европейското първенство по борба в Самоков.

Крило сменя ЦСКА със Славия

Крилото Илиан Антонов, който е собственост на ЦСКА и през изминалия сезон се състезаваше за дублиращия тим на „армейците“ във Втора лига, ще продължи кариерата си в Славия.

Официално: Добруджа потвърди раздялата с Ясен Петров

Ясен Петров вече не е старши треньор на Добруджа, съобщиха от клуба.

ЦСКА с лагер в Австрия

“Червените” пак се готвят зад граница

Исак Соле аут от ЦСКА

ЦСКА е все по-близо до раздяла с едно от зимните си попълнения – Исак Соле, от когото се очакваше да има ключова роля в отбора.

Много важна крачка за новия стадион на Левски

Столична община издаде виза за проектиране на новия “син” дом