ОФИЦИАЛНО: Левски продаде Уелтон

ОФИЦИАЛНО: Левски продаде Уелтон

Бразилецът ще играе за Гамба (Осака)

Левски обяви официално трансфера на Уелтон в Япония. Бразилецът ще облече екипа на Гамба (Осака). 

Ето какво написаха "сините":

ПФК Левски трансферира нападателя Уелтон Фелипе Парагуа де Мело в японския клуб Гамба (Осака). Уелтон направи своя дебют със "синята“ фланелка на 19 февруари 2022 година. За Левски записа 79 мача и 17 гола във всички турнири. Бразилецът се превърна в основен играч за "сините" и барометър за представянето на тима.

"Ръководството, спортно-техническият щаб, футболистите и служителите на „ПФК Левски“ благодарят на Уелтoн за високия професионализъм, всеотдайността му и прекрасните мигове със синия екип и му пожелават много здраве, лични и професионални успехи", написаха от "Герена".

 

Първият съперник на Лудогорец: Динамо (Минск), Кайрат, Ноа или Виртус

УЕФА обяви разбивките за жребия в Шампионската лига

ЦСКА е спестил солидна сума от раздялата с Иван Дюлгеров

ЦСКА обяви, че прекратява договора на вратаря Иван Дюлгеров и от вчера той вече не е футболист на клуба.

Българин влезе в щаба на Керкез в ЦСКА

Българският анализатор Мартин Стоянов ще бъде част от щаба на Душан Керкез.

Клубове от Европа със сериозен интерес към Асен Митков

Доста играчи на Левски са спрягани за трансфери в чужди клубове, но един от тях може да изпревари всички. И това е Асен Митков.

Колумбийски защитник приключи с ЦСКА

Защитникът Браян Кордоба не се появи на първата официална тренировка на ЦСКА за новия сезон, а отсъствието му само засилва съмненията, че престоят му на „Българска армия“ е към своя край.

Дубълът на ЦСКА замина на лагер

Дублиращият отбор на ЦСКА, воден от Владимир Манчев, замина вчера следобед за Етрополе, където ще проведе подготвителен лагер.

Ники Илиев: За Левски успех е само първото място

Ако малко по-добре се бе справил Левски, още миналия сезон след грешките, които направи Лудогорец, можеше да стане шампион.

Седем играчи пропускат първата контрола на Левски

Сините се изправят на 21 юни, събота, срещу Спартак Плевен.

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание