Официално: Локо Пд уреди юноша на Левски

Официално: Локо Пд уреди юноша на Левски

Мартин Петков предпочете "Лаута" пред "Надежда"

Мартин Петков официално е футболист на Локомотив Пловдив. Нападателят парафира със "смърфовете" за период от 2 години и половина.

Той е шестият нов в тима тази зима, след като преди него с "черно-белия" екип позираха още Владимир Медвед, Мартин Райнов, Мичи Нтело, Йоан Баи и Мартин Луков.

Преди да парафира със "смърфовете", Петков е бил търсен още от Локомотив София и Пирин, научи Novsport.com.

Мартин Петков е роден на 15.08.2002 г. в София. Юноша е на Левски.

Състезавал се е за тимовете на Левски, Славия, Септември. За последно е бил част от азербайджанския Туран Товуз. Има мачове и за младежкия национален отбор на България.

"ПФК Локомотив желае успех на Мартин Петков с екипа на “черно-белите”", се казва в съобщението на клуба.

ЦСКА започва подготовка за Берое

Представителният тим на ЦСКА стартира от днес подготовка за предстоящото гостуване на Берое в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Ботев Пловдив пусна билетите за Спартак Варна

Ботев (Пловдив) стартира продажбата на билети за предстоящите две поредни домакинства на отбора, съобщиха от футболния клуб

ИЗВЪНРЕДНО: Наско Сираков разкри дали Левски се продава

Президентът на "сините" с официална позиция за бъдещето на клуба

Лудогорец обмисля да купи български национал

В Лудогорец вече работят усилено по лятната си селекция

Георги Йомов: От четири години не съм спирал да тренирам

Бившият национал на България Георги Йомов е все по-близо до завръщане на терена

Левски вдига капитана за мача с Добруджа

Капитанът на Левски Георги Костадинов се очаква да попадне в групата на треньора Хулио Веласкес за предстоящото гостуване на Добруджа