Официално: Петър Пенчев остава начело на Ботев

Официално: Петър Пенчев остава начело на Ботев

Ръководството на клуба гласува кредит на доверие на специалиста и той ще остане начело на представителния отбор до края на настоящия сезон

Петър Пенчев ще запази позицията си на старши-треньор на "Ботев" Пловдив и през новата година. Ръководството на клуба гласува кредит на доверие на специалиста и той ще остане начело на представителния отбор до края на настоящия сезон, съобщи официалният сайт на "жълто-черния" клуб.
 
Пенчев зае поста след освобождаването на Велислав Вуцов. В повторния си треньорски дебют за "Ботев" бившият защитник на "канарчетата" записа победа над "Хасково" (2:0), след което воденият от него тим бе близо до точката при гостуването си на "Лудогорец".
 

Пълният състав на екипа, с който Петър Пенчев ще работи, ще бъде обявен допълнително. Подготовката на "Ботев" стартира на 12 януари. 

Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига

Хьогмо преди Ференцварош: Всеки мач е различен, имаме шанс

Старши треньорът на Лудогорец - Пер Матиас Хьогмо, даде традиционната си пресконференция преди двубоя на "орлите" срещу Ференцварош от плейофите в Лига Европа

Хьогмо грабна лопатата, започна да чисти терена на Лудогорец

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо се включи в почивстването на терена на "Хювефарма Арена" преди утрешния мач с Ференцварош от плейофите на Лига Европа

Тунчев подписа с ЦСКА до 2029 г.

Един от най-перспективните футболисти на ЦСКА, Алекс Тунчев, подписа дългосрочен контракт с „червените“, който ще го задържи на „Армията“ до лятото на 2029 година.

Ивайло Петков: Късмет е силно казано, няма слаби отбори

Спортният директор на Арда Кърджали Ивайло Петков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави тима срещу Локомотив Пловдив.