Официално: Петрис преподписа с Левски

Официално: Петрис преподписа с Левски

Той сложи подписа си под контракт до лятото на 2024 година

Договорът на защитника Жереми Петрис с Левски бе продължен до лятото на 2024 година, съобщиха от клуба.

Петрис е част от първия отбор на Левски от юли 2022 година. До този момент е изиграл 10 мача със синия екип.  

ПФК Левски пожелава на Жереми Петрис много победи и щастливи мигове с любимия клуб, се казва още в съобщението на "сините".

От Левски подали жалба в КЗК срещу българи и румънци

Ръководството на Левски е подало сигнал до КЗК през март 2025 година срещу няколко български и една голяма румънска компания.

Юноша подписа професионален договор със Септември

Никола Генчев се обвърза със столичани

Майкъла: Янев е водил само изпадащи отбори и кметове му помагаха

"Сираков и Боримиров взеха Веласкес и човекът ги нареди", коментира Георги Илиев

Мароканец се готви усилено за Левски

Мехди Мубарик иска да бъде готов за медицинските тестове при "сините"

Алекс Илиев: Спартак Вн трябва да спечели битката за Варна

"Mисля, че на стадион „Спартак“ отново започва да се усеща надежда", каза шефът на "соколите"

Генчев е доволен от подготовката на Ботев Пд

Наставникът на Ботев Пловдив Станислав Генчев изрази задоволство след контролната победа с 2:0 над Балкани на "Колежа"