Официално: Варела и Делев подписаха с ЦСКА /ОБНОВЕНА/

Официално: Варела и Делев подписаха с ЦСКА /ОБНОВЕНА/

Уругваецът парафира за година и половина, договорът на Делев е за същия срок

Официалният сайт на ЦСКА потвърди подписването на договорите на Игнасио Варела и Спас Делев. И двамата са парафирали с "червените" за година и половина.

 

Така новите попълнения на "Армията" вече станаха 6 - Камбуров, Чочев, Венци Василев, Марсиньо, Делев и Варела. По този начин за пореден път селекцията на ЦСКА би могла да се нарече мащабна, още повече когато става въпрос за зимен период.

 
Спас се завръща в ЦСКА точно една година след като бе продаден на Мерсин. Той не е играл в официални мачове от 9 месеца, като от лятото досега е тренирал индивидуално. За Варела се знаеше от един месец, че е пред договор с ЦСКА, но изненадата дойде с привличането на Спас.
 
Инициaтop на завръщането на Делев на "Армията" е единият от собствениците на клуба - Иво Иванов, пише "Тема Спорт". Сделката е станала факт именно по негово настояване. Той се е договорил с мениджъра на футболиста, като двете страни са направили взаимни компромиси, за да се стигне до окончателното споразумение, което бе постигнато вчера в 15:30 часа.
 
Няколко часа по-рано бе потвърдено и присъединяването на Игнасио Варела към лагера на червените в Турция. Така от днес Миодраг Йешич ще разполага с петима флангови футболисти в лицето на Присо, Нюанджи, Сержинъо, Делев и Варела. Към тях в края на март ще се присъедини и Марсиньо и така изборът на новия треньор на ЦСКА ще стане голям. 
Валентин Илиев: Рамзан Кадиров разби вратата на съблекалнята в Грозни (ВИДЕО)

Бившият капитан на ЦСКА разкри за трудностите в кариерата

НА ЖИВО: Септември - Берое (СЪСТАВИ)

Домакините в преследване на първи успех

Защитник дойде, контузи се и си тръгна от Славия

Атумани вече не е част от "белите"

Левски плаща близо 1.5 млн. за халф

"Сините" задействат откупната клауза на Акрам Бурас

Българският спортен тотализатор става генерален спонсор на “Заедно за децата”

Благотворителното събитие е в началото на септември

Официално! ЦСКА обяви Бойко Величков

"Армейците" му пожелаха много трофеи

Петричев: Пределно сме мобилизирани да отстраним Ференцварош

На този етап всяка грешка се наказва, каза изпълнителният директор на Лудгорец

Почивка за футболистите на ЦСКА преди гостуването на Арда

Представителният тим на ЦСКА ще започне подготовка за предстоящото гостуване на Арда от 5-ия кръг на Първа лига едва в сряда (13 август), обявиха от клуба.

Тунчев: Опитахме да отложим мача с Локо Пд

Ръководството на Арда е поискало мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите.