Огромна неустойка държи Стипич в ЦСКА

Огромна неустойка държи Стипич в ЦСКА

Хърватинът иска половин милион, за да си тръгне

Треньорът на ЦСКА Томислав Стипич, за когото всички си мислеха, че е пич, защото е симпатяга, ще продължи да лази по нервите на „червена“ България заради внушителната неустойка по договора си, която го бетонира на поста, съобщава „Мач Телеграф“.

45-годишният хърватин с немски паспорт се разписва срещу 25 000 евро месечно, а воденото от него подобие на отбор е с 3 загуби от 4 мача.

Договорът на шампиона по краткотрайни клубни авантюри, който влиза в историята с 34-те си дни начело на швейцарския Грасхопър, е до 30 юни 2025-а. Стипич, чиято треньорска кариера започва преди 14 години, а ЦСКА е, забележете – 11-ият му тим, обаче бил категоричен, че няма да си тръгне, ако не получи всички оставащи му заплати. Това означава, че за 10 месеца от договора той трябва да гушне 250 000 евро или близо половин милион лева.

Именно тази сума карала умниците в ЦСКА, които го докараха, да отлагат уволнението му с надеждата „червените“ да постигнат победи и кризата да се поразмине.

Арсенал потвърди строги санкции за 17 от феновете си

Всеки един е отстранен от мачовете на лондончани за период между 1 и 3 години

Киряков: Момчетата се постараха, спокойно можехме да постигнем и равенство

Треньорът на Етър не бе доволен след загубата от Янтра

Спартак (Варна) е в кошмарна серия срещу Локомотив (София)

Преди петъчния сблъсък между двата отбора на стадиона в кв. „Надежда“

Янтра записа първа победа в първенството, надделя над Етър на "Ивайло"

Габровци спечелиха местното дерби

Десподов призова за подкрепа към националите

Бъдете 12-ият играч, каза капитанът на “лъвовете”

Ясен е съдията на мача Миньор – Етър

Вижте съдийските назначения за срещите от 5 кръг

Глобиха Ботев (Пловдив) с почти 6 бона, санкционираха и Веласкес

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия на БФС

БФС отпусна още 400 билета за България - Испания

Интересът към мача е огромен

Клуб от Лос Анджелис иска Марин Петков от Левски

„Сините“ са определили цена от $1 млн. за таланта си, но са получили оферта за наем