Огромни шансове за ЦСКА срещу Спартак

Огромни шансове за ЦСКА срещу Спартак

"Червените" гостуват във Варна за Купата

ЦСКА е сочен за големия фаворит във визитата на Спартак във Варна за Купата на България. Двата тима влизат в спор за място на четвъртфиналите на турнира, който се явява и основна цел пред "червените" след разочароващата есен в Първа лига.

Спартак вече създаде достатъчно главоболия на столичния гранд, побеждавайки го в края на лятото с 3:0. В ответния мач ЦСКА спечели заслужено, но и трудно с 3:1. 

Сега Palms bet определя гостите от ЦСКА като изявен фаворит в осминафинала. Шансът за победа на гостите е 65,8%. На свой ред евентуален успех за "соколите" е оценен с едва 17,4%. Вероятността мачът да влезе в продължения е 25%. 

Мачът е в неделя от 16 часа, а всички опции около двубоя може да намерите на Palmsbet.com.

Ясни са всички зимни контроли на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 ще изиграе шест проверки на предстоящия зимен лагер в Анталия

Юношите биха Азербайджан

Националният отбор на България до 15 години постигна втора победа в турнира за развитие на УЕФА, който се провежда в Молдова.

Хамилтън отговори на шефа си

Пилотът на Ферари - Люис Хамилтън, отговори на критиките, отправени от президента на отбора Джон Елкан след състезанието в Бразилия, съобщи BBC.

Спартак Варна е в кошмарна серия срещу Берое

Спартак Варна се намира в черна серия срещу Берое в елита преди петъчния сблъсък между двата отбора под Аязмото.

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

ПФК Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от 16-ия кръг на българската футболна efbet Лига срещу кандидат-шампиона ЦСКА 1948, съобщават от клуба.

Херо срещу ЦСКА - три десетилетия футболна история

Димитър Димитров – Херо срещу ЦСКА. Това е една от класиките в българския футбол през последните 30 години.

Виза провалила Айб за трансфер в Швеция

Виза провалила Айб за трансфер в Швеция. Това се е случило през лятото, когато бившият футболист на Ливърпул е изкарал успешни проби във втородивизионния Умеа.

В Испания: Веласкес се прероди в Левски

Хулио Веласкес има идеалната възможност да стигне до първи трофей в кариерата си, а това най-вероятно ще е шампионската титла, смята журналистът Уго Франко Наваро oт „Aragondigital“.

Кошмарна статистика за националите ни

България завърши на последно място в група Е от световните квалификации.