Шампионът на България – Левски, ще посрещне румънския първенец Университатя Крайова в първи двубой между двата отбора от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.
Мачът на стадион „Георги Аспарухов“ е в сряда (22 юли), от 20:30 часа, като билетите за мача бяха разпродадени, написаха от Левски.
Ето какво написаха от Левски към поста за разпродадените билети:
„Без изненада – Левскарите оглавиха класацията за най-посетения двубой от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Победата над „Борац“ бе гледана на живо от над 17 хиляди сини сърца.
На 22.07 вашият глас отново ще озвучи столицата, страната, целия свят!
„… че Левски това е България го знаят по целия свят!““.
Според букмейкъра Alphawin "сините" са фаворити в първия мач с Университатя. Вероятността за победа на Левски е 47,4 процента. Шансовете за равенство са 29,9%, а за евентуален успех на гостите от Университатя 27%.





















