Олимпиакос взима Илиан

Олимпиакос взима Илиан

Чакат треньора на Берое за преговори в Кипър

Илиан Илиев е топфаворитът за треньорския пост в Олимпиакос Никозия. Това съобщи кипърското издание "Сигма Лайв". Според информацията специалистът е трябвало да пристигне още вчера на Острова на Афродита и да проследи на живо двубоя с АЕЛ Лимасол, след което да започне преговори с ръководството на клуба от столицата.
 
Потърсен за коментар, пред "Тема Спорт" Илиев не потвърди, но и не отрече новината. "Знам, че има интерес, но по-конкретни разговори не сме водили. На този етап мисля само и единствено за предстоящия двубой на Берое с Левски", каза Илиев.
 
През този сезон Олимпиакос вече смени двама треньори - Никое Папавасилиу и сърбина Саша Йованович, а в момента се води от временно изпълняващия длъжността Мариос Марку. Отборът доиграва сезона във втората четворка на плейофите, която разпределя местата между 5-о и 8-9-о.
 

Любопитното е, че тимът от Никозия е вторият фронт, на който Илиев води задочна битка с Николай Костов. Бившият наставник на Металург Донецк също е сред вариантите за овакантения пост в Олимпиакос. Името му се спряга и за наследник на Ясен Петров в Левски, а на "Герена" упорито върви слухът, че Тодор Батков възнамерява да покани Илиев да застане начело на сините.  

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда (СЪСТАВИ)

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук

ЦСКА с най-доброто във Варна срещу Черно море

Вижте групата на "червените"

Годой изпревари Икарди и Лаутаро Мартинес

Леандро Годой е човекът под пара в ЦСКА, като в последните 3 мача той вкара общо 6 гола и е с основен принос за отличната форма на „червените“, които натрупаха 8 поредни победи във всички турнири и сега на „Тича“ се целят в девета

НА ЖИВО: Локо Сф - Ботев Пд 2:2

Първия съботен мач от програмата следете тук

Генчев предупредил от играчите си преди мача с Ботев Пловдив

Треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев е провел разговор с един от основните си футболисти преди домакинството на Ботев (Пловдив)

Лицензът на националния селекционер изтича

Този на младежкия селекционер също