Определят глобите в Левски с колело на късмета

Определят глобите в Левски с колело на късмета

Вижте подробности за нестандартната хрумка

Треньорът на Левски Николай Костов държи много на дисциплината по време на мачовете и налага солени глоби на футболистите при неспазване на тактическите указания. Наскоро играч на сините е бил санкциониран с 10 000 лева точно поради тази причина, разкри „Трибуна Левски“. Подкастът е проследил отблизо тренировъчния процес на „Герена“ и е провел разговор с наставника на столичани, в който наставникът на столичани им е обяснил на какво държи и изисква от футболистите.

Все пак играчите не работят при спартански условия и често се шегуват помежду си. Те подлежат на санкция и при закъснение за тренировките, но това се приема с усмивка, тъй като даденият футболист върти колело на късмета, на което са написани 22 глоби. Някои от тях са свързани с парична такава от 200 до 1000 лева, а други – с почистване на тренировъчното игрище след заниманията, плащане и организиране на тийм билдинг, два часа работа в клубния магазин, както и мажоритарният собственик Наско Сираков да посочи наказанието. Последният, който е получил такава глоба, е бил Хасими Фадига. Французинът обаче е извадил късмет и е олекнал само с 200 лева.

Николай Костов споделил, че в момента колективът е на много по-добро ниво, отколкото е бил през есента. Не е ясно дали това се дължи на раздялата с основни фигури като Андриан Краев и Жереми Петрис, които бяха обвинени от треньора, че са излъгали клуба, казвайки, че ще подпишат нови договори, но това не се случи. По-късно след трансфера си в Шарльороа французинът отрече всичко по темата. Българският халф не е говорил след отстраняването си от първия отбор и професионално изпълнява задълженията си, тренирайки индивидуално и с втория тим на „Герена“.

ЦСКА ще изиграе пет проверки по време на паузата

От ЦСКА публикуваха зимната програма на тима на Христо Янев

Найденов: Флорентино Перес щеше да щурее, ако беше на мое място

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов отново се оплака от съдийството във "Фейсбук"

Президентът на БФС Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА, която се проведе в Катар

ЦСКА с втори трансферен удар преди Коледа!

"Армейците" взимат защитник от Португалия

Пуснаха билетите за Берое - Лудогорец

Билетите за отложената среща от шести кръг на футболната efbet Лига между Берое и Лудогорец в Стара Загора вече са в продажба, съобщиха домакините на двубоя

Денвър победи Хюстън след продължение за пети пореден успех в НБА

Вижте резултати от НБА

Нападател на Монтана се оперира

Нападателят на Монтана Владислав Цеков премина успешно медицинска манипулация в понеделник, информира от клуба

Сангаре с благотворително участие в Мали

Централният нападател на Левски Мустафа Сангаре взе активно участие в благотворителен футболен мач, организиран в Мали

ЦСКА взима още едно крило от Южна Америка

ЦСКА опитва да уреди второ крило от Южна Америка преди трансферния прозорец да е отворил официално