Още два отбора са под въпрос за "В" група

Още два отбора са под въпрос за "В" група

Най-вероятно те ще се събират само за мачовете от надпреварата

Още два отбора от Северозападната "В" група са под въпрос дали ще започнат първенството, а и ако го започнат, как ще го завършат. Това са  Топредо 2004 (Борован) и  Балкан (Белоградчик), които ще се събират само за мачовете през пролетта. От тази група вече се отказа един отбор по финансови причини- това е Ботев (Криводол), а съперниците им ще добавят служебни победи с по 3:0 и три точки. 

Торпедо (Борован) беше приятната изненада на есенния полусезон, като благодарение най-вече на усилията на старши треньора Валери Цветанов беше изграден стабилен състав, който се нареди на 4-о място. Към момента обаче отборът все още не е започнал подготовка, като не е ясно дали това ще се случи изобщо. 

Фирмите, които издържаха Балкан (Белоградчик), пък се оттеглят заради кризата. Така играчите от Враца, Монтана и София няма как да бъдат задържани. Остават само местните, а парите ще стигат едва за пътуванията и плащането на съдийските такси. 

Село Борован като още по-малко населено място едва ли може да намери и местни играчи, за да изкара първенството. Кметът, който се опитва да осигури издръжката, има вариант да се прави по една тренировка на седмица и футболистите да идват за мачовете. Треньорът Валери Цветанов обаче отказва да участва в подобна схема, тъй като го смята за крайно несериозно. За Цветанов има вариант да започне работа в отбор от региона, ако не си уреди отбор в арабските страни. 

Както е известно, в Югозападната В група най-вероятно няма да започне пролетта основаният през лятото общински ФК Хебър 2011. По-рано там се отказа и Балкан (Ботевград). На Югоизток пък засега няма отбори, които да спират на полусезона. През есента се отказаха Тунджа (село Ягода) и Родопа (Смолян). В Б група два отбора също няма да стартират - Доростол 2003 (Силистра) на Изток и Чавдар (Бяла Слатина) на Запад.

Халф на Левски иска още дълго в клуба

Търдин с интервю за словенска медия

Ще се върне ли Левски към победите срещу "хлъзгавия" Спартак

Веласкес е под напрежение след загубата от Славия с 0:2

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен (ВИДЕО)

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.