Още двама нови в Левски до дни

Още двама нови в Левски до дни

Делио Роси иска защитник и нападател

 Защитник и нападател ще пристигнат в Левски до няколко дни. Най-късно до средата на другата седмица в клуба чакат двама футболисти, които са одобрени и желани от треньора Делио Роси.

 
Наскоро италианският специалист препрати топката към ръководството, загатвайки, че не е доволен от факта, че не са привлечени играчи, за които шефовете знаят "от три месеца".
 
За момента Левски привлече вратаря Мартин Полачек и халфа Давиде Мариани. Делио Роси обаче настоява да се подсили с още един централен защитник, който да бъде алтернатива на титулярите Холмар Ейолфсон и Давид Яблонски. 
 
В атака отборът разполага със Серджиу Буш, Станислав Костов и Ривалдиньо, който обаче постоянно е контузен от момента, в който дойде в Левски. Поне според официалната информация от клуба.
Сангаре е най-резултатният малиец в Европа

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре е най-резултатният малийски футболист в Европа от началото на този сезон

ЦСКА 1948 срещу Гьозтепе на Мъри

Станимир Стоилов на зимния си подготвителен лагер

Лудогорец обяви кога започва зимният им лагер

Хората на Пер-Матиас Хьогмо ще са в южната ни съседка в периода от 5 до 20 януари, а оттам директно ще летят за Шотландия, където гостуват на Рейнджърс в седми кръг от основната фаза на Лига Европа

ОФИЦИАЛНО: Иван Тилев напусна Арда

От Арда огласиха раздялата си с Иван Тилев, който бе и футболистът с най-дълъг стаж в Кърджали

Официално: Нова промяна на собствеността в ЦСКА

Фондация на Валтер Папазки е новият собственик

Родните клубове делят 3,520 милиона евро от УЕФА

Караиванов обясни начинът на формиране на размера на средствата

Ивайло Петков: Късмет? Ботев Враца е доста сериозен отбор

Тази година е доста интересно първенството, призна шефът на Арда

Първо в NS: Опитен футболист си тръгна от Славия

Денислав Александров вече е свободен агент

Левски изказа съболезнования за Боян Радев

Поклон пред светлата му памет!, обявиха от "Герена"