Отлагат за догодина договора с ВТБ

Отлагат за догодина договора с ВТБ

„Сините" вече се споразумяха с бъдещия основен спонсор на клуба, но тегнат логичните процедури покрай едра сделка

Очертава се договорът на „Левски" с Внешторгбанк (ВТБ) да бъде подписан най-рано след Нова година.
 
„Сините" вече се споразумяха с бъдещия основен спонсор на клуба, но тегнат логичните процедури покрай едра сделка. Засега се предвижда руската банка да дава по 1,5 милиона евро в рамките на 3 г. Успоредно бъдещите нови в „Левски" вече действат на „Герена" чрез своя неназначен още изпълнителен директор Иво Тонев.
 
Още миналата седмица бе обявено, че подписите ще станат факт през настоящата, реално - до Коледа. В сряда вечерта все още мажоритарният собственик на „синия"клуб Тодор Батков се завърна от чужбина. Но не донесе подписан договор. Нито парафира такъв в четвъртък.
 
Характерно за „родните стандарти", вече тръгнаха тъмни клюки за проблеми по контракта, за търсене на друг спонсор, за оставане на Батков като пълновластен акционер, за нова намеса на премиера Бойко Борисов...
 

Естествено всичко подобно не звучи сериозно. Особено на фона на факта, че пазената от месеци в тайна като ядрен код сделка вече бе обявена за сигурна. Така явно всичко е точно, но просто се протака поради сложната документация. 

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали