Отлична новина! Йоан Стоянов вече е в България

Отлична новина! Йоан Стоянов вече е в България

Националът се присъедини към съотборниците си

Националът Йоан Стоянов се присъедини към лагера на националния отбор на България късно в сряда вечер, след като кацна в София с полет от Тел Авив. Той бе възпрепятстван да подсили тима ни навреме заради извънредната ситуация в Израел.

В последните дни Българският футболен съюз положи всички усилия, за да може футболистът на Апоел Беер Шева да бъде транспортиран на българска територия и да се включи към подготовката на представителната ни селекция за предстоящите двубои срещу Литва (14 октомври) и Албания (17 октомври).

Проблем се явяваха местните власти, които се опитаха да задържат футболиста на територията на страната заради наличието му и на израелски паспорт. В крайна сметка все пак Стоянов се прибра у нас, но не е ясно дали ще пътува обратно за Тел Авив след лагера на "трикольорите".

Черно море стартира контролите с гостуване в Румъния

„Моряците“ със спаринг в Констанца тази сряда

ЦСКА започна подготовка със 17 футболисти (СНИМКИ)

На този етап ЦСКА привлече единствено младежкия национал Мартин Сораков

Локо Пловдив обяви предсезонните контроли

Локомотив (Пловдив) започна лятна подготовка. В 11:00 часа старши треньорът Душан Косич изведе "черно-белите" на първо занимание.

Лудогорец стартира подготовка със Стаси и Руи Мота

На 18 юни тимът ще замине за Австрия, където ще се проведе вторият етап от подготовката.

Черно море се разделя с нападател

Централният нападател Дерик Осей, който бе привлечен на пожар в края на февруари тази година, няма да носи повече екипа на Черно море.

Тунчев: Трябва да сме по-смели в Европа, ще продължим да разчитаме на българи

Старши треньорът на Арда - Александър Тунчев, сподели очакванията си за историческото участие на отбора в европейските клубни турнири.

Керкез коментира бъдещето на Андрей Йорданов в ЦСКА

Керкез обяви, че Иван Дюлгеров работи индивидуално

Душан Косич: Трябва да си поставим по-високи цели

"Черно-белите" започват занимания на "Лаута", а ето какво сподели наставникът на "смърфовете"

Керкез: Много футболисти ни отказват, защото ЦСКА не е в Европа

Няма как от днес за утре да сменим всичко, ще вървим стъпка по стъпка