Oтмар Хитцфелд повика бранител на Цюрих на мястото на Берген

Oтмар Хитцфелд повика бранител на Цюрих на мястото на Берген

Защитникът на ФК Цюрих Хайнц Барметлер ще получи повиквателна за националния отбор на Швейцария по футбол за европейската квалификация срещу България на 6 септември в Базел, съобщава местната преса

Защитникът на ФК Цюрих Хайнц Барметлер ще получи повиквателна за националния отбор на Швейцария по футбол за европейската квалификация срещу България на 6 септември в Базел, съобщава местната преса.

Бартметлер ще замени в групата Стийв фон Берген от италианския Чезена, който няма да бъде на разположение за двубоя от група G. Селекционерът на швейцарците Отмар Хицфелд е разговарял по телефона с Фон Берген, който го е уведомил, че не се намира в добра игрова форма заради контузия на крака по време на предсезонната подготовка и отлагането на старта на сезона в италианското калчо.
 
Барметлер ще бъде използван от Хицфелд в центъра на отбраната, макар че във ФК Цюрих той играе и като дефанзивен полузащитник.
Мъри Стоилов се разгневи от съдийството срещу Гьозтепе

"Много подобни грешки се случиха миналата година и те се случват отново", каза българският специалист

Сираков: Шансовете за класиране са равни, Николич прави разликата в АЕК

"Положителното е, че те не са в състезателен ритъм", каза президентът на Левски

Левски преговаря с бивш директор на Арсенал

Атанас Бостанджиев е поканил в управата на клуба Еду Гаспар

Гол в края спря Гьозтепе за страхотен обрат

Отборът на Станимир Стоилов започна сезона в Турция с равенство

Любо Пенев: Липсва ни голът

Любослав Пенев говори след поражението на своя Локомотив (София) с 1:3 от тима на Арда (Кърджали) в срещата от петия кръг на родната efbet Лига

Тунчев: Футболистите ни могат да решат всеки мач

Александър Тунчев говори след успеха на своя Арда (Кърджали) с 3:1 при домакинството на Локомотив (София) в срещата от efbet Лига