Отнемат точки на ЦСКА заради Пакурар

Отнемат точки на ЦСКА заради Пакурар

"Червените" имат една седмица да преведат близо половин милион евро по сметката на румънеца

БФС може да отнеме точки на ЦСКА заради дълг от 244 000 евро към бившия футболист на „червените“ Александру Пакурар, съобщава „Меридиан мач“. Въпросната сума трябва да постъпи в сметката на румънеца до седмица.

Футболистът, който има 183 изиграни минути в „А" група с червения екип, е отказал офертата на Александър Томов за разсрочване, въпреки че по спешност от „Армията" са му дали 20 000 евро.

Ако от ЦСКА не платят в срок, от ФИФА ще изискат БФС да отнеме точки от актива на клуба.

В момента тимът на Стойчо Младенов има 32 т. на върха в „А" група, 7 повече от шампиона и основен конкурент за първото място Лудогорец.

Светослав Вуцов: Отиваме в Атина с ясната цел да продължим напред

Левски ще пътува за Атина с ясната цел да победи АЕК и да повтори подвига от преди 20 години с класиране в основната фаза на Шампионската лига по футбол.

Гръцката преса след 0:0: АЕК изпусна победата, но държи класирането в свои ръце

Вторият мач между двата отбора е на 26 август в Нова Филаделфия.

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА