Панайотов видя позитиви в играта на ЦСКА 1948

Панайотов видя позитиви в играта на ЦСКА 1948

Треньорът хвали Петър Маринов

Николай Панайотов, треньорът на ЦСКА 1948, видя позитиви в играта на своя тим при поражението с 0:2 от Лудогорец в Разград. Най-младият специалист в професионалния футбол у нас отчете прогрес спрямо предходния мач срещу "орлите" за Купата.

"Жалко е, че в края на полувремето допуснахме такъв гол пак след нелепа грешка. Топката вместо да я вземем, я даваме. Не успяхме да отбележим чистата ситуация, която имахме. Смятам, че влязохме по-добре в мача, но не успяхме да си използваме шанса и ни наказаха", обясни Панайотов.

"Бяхме по-агресивни спрямо първия мач. Имахме дви чисти положения, които можехме да реализираме. Със сигурност е по-добро представянето от първия мач, но след като си победен не можем да говорим за нещо повече."

"Петър Маринов се справи доста добре. Не само той останалите млади момчета също. Поздравих го момчето и му пожелавам занапред да има още добри игри. Бяхме на лагер няколко дни заради гъстия цикъл някои хора отпаднаха заради травми."

"Добро представяне от младите. Само с такива мачове могат да трупат опит и да се развиват. Липсват победите но мисля, че отборът има потенциал и в следващите мачове ще го покажат. Първо да се приберем, че момчетата трябва да си починат и след това ще мислим за мача с ЦСКА", завърши той.

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание

Локо София прати вратар във Втора лига

Жарко Истатков ще пази за Спортист Своге

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти

Вихрен започна с трима нови и двама на проби

Новакът във Втора лига чака и двама бразилци

Черноморец Бургас взе бивш нападател на ЦСКА

Калоян Кръстев подписа с "акулите"

Илиян Филипов зададе 16 въпроса към шефовете на Ботев (Пд)

Вижте какво написа той

Берое започна подготовка с голямата си звезда и шестима юноши

Заралии с първа лятна тренировка

Милан и Ювентус разменят Влахович и Тео Ернандес

Милан и Ювентус обмислят размяна на Тео Ернандес и Душан Влахович, пише SportMediaset

Спартак Вн започна подготовка, бъдещето на Киров ясно до сряда

Четирима чужденци пристигат по-късно