ПАОК на Десподов следи голям български талант

ПАОК на Десподов следи голям български талант

Вижте подробности

Гръцкият гранд ПАОК Солун, в който играе Кирил Десподов, продължава внимателно да следи ситуацията около българския пазар, пише „sportdog.gr“. Изданието твърди, че „двуглавите орли“ следят родния талант Марто Бойчев и халфа на Лудогорец Нонато.

Марто Бойчев е юноша на Левски, а понастоящем е част от ЦСКА 1948. 15-годишният атакуващ полузащитник е считан за един от най-големите таланти в родния футбол. ПАОК внимателно следи напредъка му и няма да е изключено в даден момент да опита да го привлече като инвестиция в бъдещето.

ПАОК е получил информация и за доскорошния полузащитник на Лудогорец Нонато. Бразилецът се завърна в родината си, след като „орлите“ го продадоха на Сантос. Гръцкият отбор следи ситуацията и около него, като може скоро да го върне в Европа.

Дори нито един измежду Бойчев и Нонато да не бъде привлечен, ПАОК продължава изкъсо да се оглежда във футболисти от българското първенство, като неслучайно преди време с трансфер в клуба бяха свързвани звездите на Левски Уелтон и Хосе Кордоба.

dsport.bg

Косич: Последният сезон е минало

Чакахме шансовете си, призна треньорът на Локомотив (Пловдив)

Тунчев: Създадохме достатъчно

Изхабихме доста енергия и ядове, призна специалистът

Стойчо Младенов подкрепи Гонзо в работата му

Специалистът разкри вижданията си около дейностите на БФС

Стойчо Младенов защити бивш шеф на ЦСКА

Легендата на клуба се обърна срещу освобождаването на Пауло Нога

Белчев: Напрежение върху нас със сигурност има

Треньорът говори след поражението на тима си от Берое

Героят за Берое: С Годой сме различни

Това е първият ми хеттрик в България, призна Салдо

Филип Калоч: Във футбола всичко е възможно

Халфът на Лудогорец очаква здрава битка в Унгария

Руи Мота: Ние мислим само за победата

Треньорът на Лудогорец говори преди реванша с Ференцварош

Локо (Пловдив) остава непобеден и след Кърджали (ВИДЕО)

Тимът на Косич изпусна златна възможност в 90-ата минута