Паро: ЦСКА пожертва Фичо заради Томаш

Паро: ЦСКА пожертва Фичо заради Томаш

Легендата на ЦСКА Аспарух Никодимов коментира актуалните събития в ЦСКА. 

Ето какво заяви Паро пред Тема спорт:

"ЦСКА побърза да вземе мерки след трагикомедията срещу Славия в първия пролетен кръг и уволни спортния директор Филип Филипов. Това обаче изглежда като замазване на очите и ход за сваляне на напрежението. Нищо повече. Много по-важните въпроси са свързани с цялостната политика на клуба и треньорския въпрос.

По всичко личи, че ЦСКА пожертва Фичо за сметка на Александър Томаш. Нали двамата работеха заедно в екип? Нали участваха активно в селекцията? Ако са се провалили, защо само единият си тръгва? Да не говорим, че по-тежката дума трябва да е била на треньора, а и той работи активно с футболистите. Но явно засега ще остане в клуба за сметка на доскорошния си колега или шеф - спорно е какви са били отношенията между тях.

Двамата не се справиха с поставените задачи. ЦСКА игра отчайващо срещу Славия, а липсата на достатъчно нови футболисти говори, че не мелеха брашно с екипа на Мето Томанов. Тук е ролята и на хората над тях да изчистят процеса. Интересно е сега какъв ще е статутът на Томаш, след като получи последен шанс да се докаже, но вече без най-сериозния си гръб в клуба. Той изглежда в небрано лозе, но явно ще се държи като удавник за сламка и до последно ще се надява нещата някак да се наредят от само себе си."

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час

БФС "удари" клубовете с над 14 000 евро глоби след първия пролетен кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 20-ия кръг в efbet лига