Паро Никодимов похвали Христо Янев

Паро Никодимов похвали Христо Янев

В понеделник ветераните на ЦСКА се събраха на традиционния коледен банкет във Военния клуб, като сред отсъстващите правеше впечатление името на една от най-големите легенди в историята на „червените“ – Аспарух Никодимов.

Паро от години живее край морето, далеч от градската суета, но това не му пречи да следи отблизо всичко, което се случва с любимия му клуб. В разговор с „Тема Спорт“ двукратният полуфиналист за КЕШ направи равносметка на бурната година за ЦСКА в навечерието на коледните празници.

„Годината беше трудна, което донякъде е нормално при смяна на ръководители. И преди в историята се е случвало. Но сега смятам, че ЦСКА го чакат много хубави моменти. Случват се добри неща в отбора и позитивните резултати в края на годината го доказват", сподели Аспарух Никодимов.

"Познавам Ицо Янев, той е интелигентно, добро, амбициозно момче. А и си е наше. Колко пъти казах, че трябва да се престане с тези чужденци, които идват, взимат големите заплати и нищо не правят. Мислят се за големи специалисти, без да са постигнали нещо значимо в кариерата. И лошото е, че имаше и мениджъри, които са минали през ЦСКА, но пробутват разни клиенти, за които знаят, че не стават. Ако ще идва някой чужденец, то поне да е създал име, да дойде с някакво покритие. Но досега успехите си ЦСКА е постигал с български треньори и затова много се радвам, че се довериха на Христо Янев и той се възползва от шанса си“, заяви още Никодимов.

Филип Кръстев: Стана хубав мач

Капитанът на България в днешния мач срещу Соломоновите острови Филип Кръстев коментира след убедителния успех на националния тим. „Лъвовете“ се наложиха с 10:2, като Фуфу реализира два от головете.

Марин Петков: Можем много повече

Полузащитникът на арабския Ал Таавоун Марин Петков реализира два гола при убедителната победа с 10:2 над Соломоновите острови.

Владимир Николов: Съперникът не беше на нашето ниво (ВИДЕО)

Нападателят на България Владимир Николов говори след категоричната победа над Соломоновите острови. “Лъвовете” спечелиха с 10:2, а Николов вкара три от попаденията.

Александър Димитров: Трудно е да се правят изводи (ВИДЕО)

"Имаше проява на типична българщина", заяви селекционерът на националния отбор Александър Димитров след победата с 10:2 над Соломоновите острови.

Филипов: Целта пред Ботев беше да оцелеем, сега имаме шанс за 5-8 място

Финансовият покровител на Ботев Пловдив Илиян Филипов изрази задоволство от работата на треньора Лъчезар Балтанов, под чието ръководство „жълто-черните“ са спечелили 11 точки в 6 срещи, включително 4 срещу лидери в класирането като Лудогорец и ЦСКА 1948.

Сираков продава Левски?

Мажоритарният акционер Наско Сираков води преговори не само за нов генерален спонсор, но и за нов собственик на Левски, пише “Блиц”.