Паро Никодимов: Саша Илич има коз в ръкава си

Паро Никодимов: Саша Илич има коз в ръкава си

„Щом ЦСКА е на върха в класирането, значи полусезонът е добър", заяви той

Легендата на ЦСКА Аспарух Никодимов сподели пред „Мач Телеграф“ как е видял представянето на тима през първия полусезон и призова цялата „червена общност“ да се обедини.

„Щом ЦСКА е на върха в класирането, значи полусезонът е добър. Оценката е добра, въпреки че има още какво да се желае и като игра и като резултати. Мисля, че ще трябват още две или три по-силни попълнения. Трябва малко повече дълбочина на някои постове. И в защита и в нападение. Саша Илич знае най-добре къде има нужда от подсилване. Никога един треньор няма да каже, че играчите му са много, ако има само по двама на един пост".

"Това е нормално, защото сезоните са дълги и мачовете са много. Той трябва да има дълбочина в състава. Нужна е по-широка скамейка. Според мен е възможно Илич да си е запазил някои козове в тайна, но до този момент се справя добре. Лудогорец са малко разсеяни. Имат участие в Европа, освен това играят за Купата и в първенството. Но на тях им помагат в някои мачове малко. А на един силен отбор не би трябвало да му поднасяш така някои неща. Не бива да се подминават някои засади, нарушени и т.н. Дали ЦСКА ще задържи върха е загадка. Ако има добри класни попълнения, мисля, че могат да се справят. Целта през 2023-та година естествено е титлата", заяви той.

 

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание

Локо София прати вратар във Втора лига

Жарко Истатков ще пази за Спортист Своге

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти

Вихрен започна с трима нови и двама на проби

Новакът във Втора лига чака и двама бразилци

Черноморец Бургас взе бивш нападател на ЦСКА

Калоян Кръстев подписа с "акулите"

Илиян Филипов зададе 16 въпроса към шефовете на Ботев (Пд)

Вижте какво написа той

Берое започна подготовка с голямата си звезда и шестима юноши

Заралии с първа лятна тренировка

Милан и Ювентус разменят Влахович и Тео Ернандес

Милан и Ювентус обмислят размяна на Тео Ернандес и Душан Влахович, пише SportMediaset

Спартак Вн започна подготовка, бъдещето на Киров ясно до сряда

Четирима чужденци пристигат по-късно