Паро: ЦСКА и Левски са равностойни, Лудогорец е по-силен

Паро: ЦСКА и Левски са равностойни, Лудогорец е по-силен

„Аз съм говорил с г-н Гриша Ганчев и той е наясно, че трябва още да надгради, за да бъде достоен конкурент на разградчани”, посочи Никодимов

Аспарух Никодимов, който тази седмица представи книгата си "Паро Никодимов - с ЦСКА в сърцето", заяви в интервю пред Канал 3, че „червените” все още изостават от хегемона в българския футбол през последните шест години Лудогорец.

„Аз съм говорил с г-н Гриша Ганчев и той е наясно, че трябва още да надгради, за да бъде достоен конкурент на Лудогорец. Сега публиката ни изисква, но не бива да се заблуждаваме или да си затваряме очите. Лудогорец е с една идея по-добър отбор от ЦСКА, макар че понякога с голямо желание и воля можеш да пребориш такъв съперник. Ние си ги изпуснахме в Разград, въпреки че играхме с човек по-малко, а и Светослав Дяков падна така за червения картон, сякаш е застрелян. Такива симулации от капитана на отбора не са хубави, малко по-мъжки трябваше да се държи. Тя победата си е победа, но трябва да дойде със спортсменско поведение.”

„ЦСКА и Левски са равностойни, макар и в последно време да бяхме малко по-силни, но това не се видя в полуфинала за Купата. Да, в него ни липсваха някои играчи, но според мен един отбор като ЦСКА не може да зависи от двама или трима футболисти.”

За наставника на „сините” Делио Роси:

„Италианците са известни с това, че първо мислят за защитата, а напред – каквото стане.”

Английски клуб с интерес към защитник на ЦСКА

Адриан Лапеня може да продължи кариерата си на Острова

Чужденец в Черно море поскъпва

Бразилецът с все по-голям отпечатък на терена за “моряците”

Локо (Пловдив) ще проведе тренировъчен лагер във Варна

“Смърфовете” имат две поредни гостувания в морската ни столица

Тунчев: Отиваме да вземем добър резултат

Треньорът на Арда говори преди отпътуването за Полша

Шест тима от Трета лига на Североизток ще участват за Купата

Два от отборите се класират директно за основната фаза

Останало е ограничено количество билети за Левски - АЗ Алкмаар

Налични са пропуски за секторите “А” и “В”

Защитник разкри защо е отрязал ЦСКА

Морган Поати бе силно желан от “червените”

Мота: Знаете какъв съм аз и колко е добър Лудогорец

Наставникът на “орлите” преди отпътуването за Скопие

Петричев: Контузиите се оказаха сериозна спънка за нас

Изпълнителният директор на Лудогорец предупреди играчите за плейофа