Първо в NS: Ботев (Пд) готви двоен удар по Спартак (Вн)

Първо в NS: Ботев (Пд) готви двоен удар по Спартак (Вн)

Киров уреди Митков, чака Ивей

Ботев (Пловдив) форсира селекцията след затварянето на сделката между Антон Зингаревич и Илиян Филипов. Novsport.com разбра, че "жълто-черните" са близо до финализиране на нови два входящи трансфера. 

Николай Киров ще се довери отново на нападателя Димитър Митков, който току-що напусна Спартак (Варна). Той акостира при "соколите" именно по настояване на опитния специалист.

По всичко изглежда, че сега Киров и Митков ще работят отново заедно. А това може да не е и единственият трансфер по оста Коритото - Колежа.

Ромееш Ивей също е опция за "жълто-черните". При него ситуацията е по-сложна и той все още не може да бъде считан за сигурен нов в Ботев. Дори и да бъде взет, то в следващите дни пловдивчани тепърва ще представят още нови играчи, каквито са необходими във всички линии. На стадион "Христо Ботев" са амбицирани да изградят добър отбор, предимно от родни играчи, с които да преследват високи цели през кампанията. 

Гьоко Хаджиевски: Спартак (Варна) игра по-добре

„Нормално е да не съм доволен, защото мачът ни беше в ръцете.“

Треньорът на Берое се запъна за оставка

Сагерас няма намерение да напуска

10 от Берое и ВАР спряха Спартак (Вн) (ВИДЕО)

Скука при подновяването на шампионата

Локо Сф без новата си голяма звезда на „Тича“

Новото попълнение на Локомотив София Джордан Айб няма да може да запише дебют в предстоящото гостуване на Черно море на „Тича“.

Феновете на Локо (Пд) плащат 15 лева в Добрич

Пропуски ще се продават в деня на мача

ЦСКА без Мартин Стойчев срещу Ботев (Пловдив)

Националите се присъединиха към ЦСКА, Дейвид Пастор също е аут за събота

Официално: Лудогорец има нов треньор

Шампионите обявиха Хьогмо

Черно море без трима срещу Локомотив (София)

Илиан Илиев определи групата за домакинството

Нови две срещи от Елитната група до 18 години на живо в платформата FIFA+

Инициативата е част от стратегическата програма на FIFA