Първо в NS: Хебър спъва национал за Ботев (Пд)

Първо в NS: Хебър спъва национал за Ботев (Пд)

300 000 лева недостатъчни за тима от Пазарджик

Трансферната сага около младежкия национал Георги Николов продължава, научи Novsport.com. Нападателят на Хебър бе считан за сигурно зимно попълнение на Ботев (Пд). Очакваше се дори голмайсторът на тима от Пазарджик да стартира подготовка с "канарчетата", но това не само, че не се случи, но сделката между двете страни е на път да се провали.

На стадион "Христо Ботев" са готови да платят за юношата на Левски 150 000 евро, но офертата е била отхвърлена от ръководството на Хебър. Желанието на "зелените" е да получат тройно по-голямо предложение, което трудно може да се случи. 

Интерес към Николов не липсва, а ситуацията следят и клубове от Полша и Италия. В същото време желанието на футболиста е да продължи развитието си в по-голям клуб. Освен това финансовата неяснота в Хебър продължава и не е ясно доколко клубът ще има възможност да изплаща заплатите през пролетта. А Николов прибира едно от ниските възнаграждения на стадион "Георги Бенковски". 

Устройствен план бави строежа на базата в Панчарево

Ще бъде изграден стадион, който да става и efbet .лига

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец.