ПЪРВО В NS: Няма разговори за сближаване на ЦСКА и ЦСКА 1948

ПЪРВО В NS: Няма разговори за сближаване на ЦСКА и ЦСКА 1948

Не се предвижда среща между ръководствата на двете ЦСКА-та

Няма никакви разговори или намерение за среща между ръководствата на ЦСКА и ЦСКА 1948, научи репортер на NOVSPORT от източници от двата клуба. В последните 48 часа в някои медии се лансира тезата за предстоящи преговори за бъдещето на двете ЦСКА-та, като се появи слух, че причина за евентуалното сближаване на позициите е строежа на новия "Българска армия".

Хора от клубовете са категорични, че няма никакви индикации за подобно нещо. Още повече, че по време на последното дерби между двата отбора в efbet Лига за пореден път нервите надделяха и мачът бе "на кръв". Домакините от ЦСКА пък наляха допълнително масло в огъня, като не изписаха името на съперника си на таблото.

На този етап изобщо не може да става дума и за трансфери на младоците Марто Бойчев и Теодор Иванов от ЦСКА 1948 в тима на Александър Томаш. Двамата засега остават в отбора, като могатда го напуснат само при евентуални добри оферти от чужбина.

Очаква се през пролетния дял на първенството на efbet Лига в ЦСКА 1948 да бъде даден шанс на някои момчета от втория отбор. "Червените" на практика нямат шанс за Европа през пъвенството, а и отпаднаха драматично след 2:3 у дома срещу Лудогорец в турнира за Купата на България.

Николай Минков влезе в "клуб 200" на родния елит

Железният бранител игра срещу Септември днес

Илиан Илиев обяви групата за мача с Арда

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за срещата с Арда от 24-ия кръг на efbet Лига

Христо Арангелов: Очаквам да победим Черно море

Старши треньорът на Септември (София) Христо Арангелов говори след поражението от Ботев (Пловдив) с 0:2 в града под тепетата

Балтанов: Доволен съм, но можем и по-добре

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Лъчезар Балтанов изрази задоволство след победата с 2:0 срещу Септември (София) в efbet Лига

Емерсон: Благодаря на Бог за победата!

Южноамериканската звезда на Ботев (Пловдив) Емерсон Родригес, който е собственост на Лудогорец, говори след победата с 2:0 срещу Септември (София) в efbet Лига

Бивш съотборник на Любо Пенев: Каза ми, че е решен да живее

Ел Голеадор продължава да показва силен дух