Първо в NS: Скаути от чужбина дойдоха за героя на Спартак

Първо в NS: Скаути от чужбина дойдоха за героя на Спартак

Мартин Величков хванал окото на чужди съгледвачи

Вратарят на Спартак (Варна) Мартин Величков е бил наблюдаван на живо от скаути от чужбина в мача с ЦСКА, научи на Novsport.com. Стражът направи поредния си силен мач под рамката на "соколите", такава е и кампанията му на "Коритото", откакто премина през миналото лято в клуба.

До този момент той е със статут на твърд титуляр, не се промени това и с пристигането на по-опитния от него Максим Ковальов. Величков има 12 "сухи мрежи" от всички 28 срещи.

Интерес към него има както от клубове от чужбина, така и от България. Ръководството на Спартак се надява през лятото да успее да пласира юношата на Славия в чужбина, както се случи и с Ахмед Ахмедов през зимата. Самият Величков има вече един престой навън, след като бе част от германския Фортуна Кьолн преди да се завърне в родния футбол.

Той бе от първите входящи трансфери в Спартак, след като Александър Томаш пое "соколите" при завръщането на тима в елита.

Ливърпул спря пропадането с разгром насред Франкфурт (ВИДЕО)

Слот заби Салах на пейката след четирите загуби

Петър Станич: Не сме свикнали на изкуствен терен

Ще направим всичко възможно да си тръгнем с трите точки, обяви играчът на Лудогорец

Голмайсторът на Берое аут за ЦСКА

Салдо се контузи преди визитата в София

БФБ отложи решението за нов селекционер

Българска федерация по баскетбол отложи решението за избор на нов селекционер на мъжкия национален отбор

Руи Мота: Играчите се вълнуват повече за мачовете в Лига Европа

Руи Мота заяви, че футболистите на Лудогорец са много по-развълнувани, когато играят в Лига Европа спрямо вътрешния шампионат

Голмайсторът на Септември: При Стамен Белчев играем все по-добре

Благодаря на Николай Митов, че ми даде възможност да играя, каза Фурие

Две победи и загуба за България U15

Полша развали перфектния баланс на "лъвчетата"

Защо Ботев (Пд) се спря на Херо?

Илиян Филипов с коментар за треньорския пост при "канарчетата"

БФС и официалният партньор на Серия „А“ представиха иновативни решения за анализ на данни

Добрин Гьонов откри форума