Пенев: Очевадно е, че има нещо срещу Хебър

Пенев: Очевадно е, че има нещо срещу Хебър

Треньорът бесен на съдийството...отново

Старши треньорът на Хебър Любослав Пенев за пореден път скочи на съдийството след загубата с 2:3 от Крумовград. Наставникът даде да се разбере, че не е доволен от отсъжданията така, както е било във Враца.

"Направихме втора загуба след Враца и то след много добра игра. И в двата двубоя играхме добре минутите, в които ни бе трудно. Търсихме победата, но за жалост има странични фактори, които пречат на българския футбол. Има важни теми, които продължаваме да ги подминаваме. Направихме изявление от клуба за двете несъществуващи дузпи във Враца. Има много неща, които трябва да се покажат. Имаше конгрес преди известно време, не знам, може би всички клубове очакват някаква промяна, тази тема със съдийството не трябва да я подминаваме. Имаше фаул в 5-ата секунда в наказателното поле, има 3 минути продължение, изваждането на картоните. Очевадно е, че има нещо, което е насочено срещу нашия клуб. Не искам да ни помагат, но не искам и да ни пречат."

Исак: Да, скарах се на Еланга

Изравнителният гол на Антони Еланга помогна на Швеция да се класира за осминафиналите на Световното първенство по футбол след равенство 1:1 с Япония, но докато съотборниците му празнуваха резултата, нападателят се свлече на земята от разочарование, мислейки си, че не са се класирали

Сенси: Чест е да нося №8 в ЦСКА

Стефано Сенси даде първото си интервю като футболист на ЦСКА, след като направи първите си тренировки с "армейците" в Австрия

Батков: Не съм богат колкото Божков, но опростих 3 милиона евро на Левски

Вижте какво каза бившият собственик на Левски

ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България

В периода 25–26 юни в efbet Националната футболна база се проведоха работни срещи между представители на ФИФА и Българския футболен съюз, посветени на анализа и развитието на средата за аматьорския футбол в България

Спартак (Вн) и ЦСКА 1948 дават старта на efbet Лига

Първият мач за сезона е на 17 юли от 19,00 часа

Левски обяви свободен вход за контролата с Ботев (Пд)

Левски обявиха, че входът за феновете за третата предсезенна контрола на тима срещу Ботев (Враца) ще бъде свободен.