Пенев за битката с рака: Аз ще бъда крайният победител

Пенев за битката с рака: Аз ще бъда крайният победител
Източник: БГНЕС

Старши треньорът на Локомотив София Любослав Пенев определи завръщането си във футбола като важна крачка по пътя към пълното му възстановяване.

Легендата на българския футбол изрази увереност, че ще спечели битката с тежкото заболяване, през която преминава.

„Още от самото начало исках отново да бъда част от футбола. За всяко нещо обаче идва точният момент. Сега се чувствам добре и съм щастлив, че се връщам към професията и ежедневието, които обичам“, заяви Пенев.

Новият наставник на „железничарите“ призна, че поемането на отбора има не само професионално, но и лично значение за него.

„Надявам се тази стъпка да помогне сериозно в процеса на възстановяването ми. Не мога да кажа колко време ще бъде необходимо, но вярвам, че с характер, постоянство и силна воля всичко ще завърши по най-добрия начин“, каза още той.

Пенев демонстрира увереност и оптимизъм, като подчерта, че не се съмнява в крайния изход от своята битка.

„Най-важното е, че в крайна сметка аз ще бъда победителят“, заяви специалистът, а думите му бяха посрещнати с аплодисменти от присъстващите.

Три рекорда на шампионатите в първите три финала на Европейското по плуване

Три рекорда на шампионатите паднаха в първите три финала от европейското първенство по плуване в Париж.

България стартира с победа Европейското по водна топка за мъже до 20 г.

България стартира с победа участието си на Европейското първенство по водна топка за мъже до 20 години, група Елит

Берое би Лудогорец II във Втора лига

Берое се наложи над Лудогорец II с 2:0 в среща от третия кръг на футболната Втора лига, играна в Стара Загора.

Тодор Симов: Всичко се обърка след първия гол

Старши треньорът на Ботев (Враца) Тодор Симов остана разочарован след домакинското поражение с 0:3 от Славия. Наставникът заяви, че двубоят се е променил коренно след първото попадение на „белите“, а допълнителни проблеми са били червеният картон и контузията на вратаря.

Достанич посвети победата на загиналите в катастрофа деца от Славия

Старши треньорът на Славия Ратко Достанич остана доволен от представянето на своя тим при убедителния успех с 3:0 като гост на Ботев (Враца).

Във Враца: Славия стигна до първа победа в efbet Лига (ВИДЕО)

„Белите“ победиха 10 от Ботев с класика във Враца