Петър Колев: Титлата още не е решена

Петър Колев:  Титлата още не е решена

"Свикнали сме без Херо на пейката, ситуацията с Анисе е тежка"

Тази победа ни дава добър психологически аванс, но нищо не е решено. Трябва да продължим да печелим, за да станем шампиони.  Това ще кажем и на играчите, обави помощник-треньорът на Лудогорец Петър Колев след успеха с 3:2 срещу ЦСКА. На него и Георги Чиликов се наложи да водят отбора в отсъствието на Димитър Димитров - Херо, който беше изгонен.

 

"Стана тип английски мач, благодаря на играчите, че намериха сили два пъти да обърнат резултата и да спечелят. Излязоха мотивирани, някой бяха леко пренавити. Двубоят беше много важен, авансът от 6 точки ще ни даде спокойствие до края",  продъжи Колев.
 
"При единствената грешка през второто полувреме получихме гол. Това е изключително тежко за преодоляване. Изключително добро включване на Швиерчок, това беше неговото полувреме. На пейката имаме и други много добри футболисти", каза още специалистът.
 
"Неприятно, когато треньора гжо няма на пейката, но ние сме свикнали", добави Колев. 
 
"Точна информация за състоянието на Аните няма, но първоначалните дани са за доста тежка контузия. Призовава отбора да му посвети победата, защото го чакат много тежки месеци", завърши той.
 
Лудогорец организира томбола

За феновете, които ще пътуват с отбора при последното гостуване на Рейнджърс в Глазгоу

Локо (Пловдив) пусна билетите за последния мач за годината

"Смърфовете" приемат Монтана за Купата

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си

Мартин Георгиев: Не искам да играя в друг български клуб

"В дългосрочен план целта ми е да изляза на голяма сцена, където да печеля трофеи", каза защитникът