Петев за селекцията: Няма да има драстични промени (+ВИДЕО)

Петев за селекцията: Няма да има драстични промени (+ВИДЕО)

Данчо Минев не иска в Ботев, но Ботев може да го иска, каза шеговито наставникът

Няма да има освободени футболисти. Ще вземем 1-2 нови имена, ще се подсилим там, където имаме нужда, но до голяма степен драстични промени няма да има. Това каза старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев в Актуално студио „Дерби”, предаде репортер на Novsport.com.
 
На всички футболисти на Лудогорец с изтичащи договори пък ще се предложат нови такива, разкри още наставникът.
 
„Витиня в последните два мача игра много добре, така че никога не сме искали да се разделяме с него. Има доста оферти за наши играчи. Ще разгледаме всяка една от тях и може да се разделим с някого. Но когато стане факт, тогава ще кажем. Зависи от офертите, но ние нямаме нужда да се разделяме с никого”, подчерта Петев.
 
„При Безяк напрежението е в повече, но се надявам, че през пролетта ще покаже истинския си потенциал.”
 
Спекулациите, че Ботев (Пд) ще събере близнаците Миневи, Петев коментира така: „С всички футболисти, на които им изтичат договорите, сме започнали разговори от доста време. Данчо Минев ми каза, че не е искал в Ботев, но Ботев може да са го искали. Аз имам неговото уверение. Всички футболисти с изтичащи договори ще останат.”
 
„Михаил Александров отстъпваше през пролетта. Иван Стоянов си използва шанса тогава. Всички трябва да използват отдалия им се шанс. Но знаете, че в един отбор не могат да играят повече от 11 души.”
 
Петев разкри, че през лятото на миналата година е можел да закупи футболисти, струващи 1 и 2 млн., с които да атакува групите на Шампионската лига, но не е искал да нарушава добрия микроклимат в съблекалнята. „За нищо не съжалявам”, подчерта той.
 
„Ще вземем качествени играчи, които ще играят”, разкри той и намекна, че става въпрос за офанзивни футболисти. Но в селекционните му планове не влиза Мартин Камбуров, защото „имаме играч на този пост, който е по-добър от Камбуров”.
 
Петев е сигурен, че асът на Литекс и националния отбор Георги Миланов ще продължи кариерата си в чуждестранен отбор. „Наясно съм, че той няма да играе в друг български отбор”, каза треньорът на Лудогорец.
 

„Бих взел всеки, който има интелекта за нашия клуб”, подчерта той.   

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали