Пирин даде нова жертва при победата на дубъла срещу Славия, но победи с 3:1

Пирин даде нова жертва при победата на дубъла срещу Славия, но победи с 3:1

Пирин победи с 3:1 Славия в мач от първенството при дублиращите отбори. И в тази среща обаче "орлетата" дадоха свидна жертва. След контузията на Димитър Воденичаров в мача на представителните тимове, Александър Якимов получи аркада на веждата при удар на Стив Ренет и бе зашит в спешния център.

Пирин победи с 3:1 Славия в мач от първенството при дублиращите отбори. И в тази среща обаче "орлетата" дадоха свидна жертва. След контузията на Димитър Воденичаров в мача на представителните тимове, Александър Якимов получи аркада на веждата при удар на Стив Ренет и бе зашит в спешния център. 

Иначе гостите от Славия откриха резултата на клубната база в Рилци с гол на Себахтин Ахмед с удар от около 20 метра в 7-ата минута. Пет минути по-късно Илиян Христов можеше да изравни, но два пъти негови удари бяха изчистени от футболисти на Славия от самата голлиния. В 25-ата минута за игра с ръка в наказателното поле на Стив Ренет реферът Пламен Божидаров отсъди дузпа в позла на Пирин, която дошлият на проби Иван Площаков обаче изпусна. 

В 37-ата младият нападател в състава на Пирин Илиян Христов се пребори за топка пред наказателното поле и преодоля Стефано Кунчев за -1:1. Три минути по-късно след центриране отляво Площаков стреля над вратата. Минута по-късно обаче при индентична ситуация той поправи своя мерник и вкара за 2:1 в полза на Пирин.

През втората част с първи гол за Пирин при дублиращата група се отчете Тодор Симов. Юношата на Левски се озова очи в очи със Стефано Кунчев майсторки го финтира и прати коженото кълбо в опразнената врата за -3:1.

Димитър Димитров ще свири Левски - Локо Пловдив

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви нарядите за 24-ия кръг на Efbet лига

Цветомир Найденов: Efbet Лига стана интересна след този вратарски гол

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, не пропусна да коментира битката на върха в българското първенство между Левски и Лудогорец

Веласкес: Заслужавахме равенството

Приемаме загубата и гледаме към следващия мач, обяви треньорът на Левски

Илиян Филипов се заяде с Левски и Вуцов

Благодетелят на Ботев Пловдив - Илиян Филипов, реши да се пошегува след загубата на Левски с 0:1 от Лудогорец

Хьогмо: Горд съм с играчите

Оставаме фокусирани, обяви треньорът на Лудогорец

Героят за Лудогорец: Това е моя запазена марка

Трета поредна победа показва превъзходството на Лудогорец, радва се Маркус