Пирин завърши контролите с успех над Беласица

Пирин завърши контролите с успех над Беласица

Бенгюзов бе точен от дузпа за "орлетата"

Пирин победи Беласица Петрич с 1:0 в петата си контрола от зимния подготвителен период. Това бе трета поредна победа за „орлетата“ по време на подготовката. Двубоят се проведе на стадион „Христо Ботев“ и бе неофициален дебют за новия треньор на тима Олександър Бабич и неговият екип.

Единственият гол в мача падна в 9-ата минута, когато Венцислав Бенгюзов бе точен от дузпа, отсъдена за игра с ръка на футболист на Беласица след удар на Асен Дончев.

В 26-ата минута след грубо влизане в краката на Андрей Йорданов напрежението взе връх и след спречкване между двата щаба в крайна сметка бе показан червен картон и на Йорданов, и на Карачоров от гостите. На мястото на Андрей Йорданов влезе Георги Върбанов. 

В 30-ата минута Полонский уцели гредата след центриране от корнер. В 45-ата минута бе изгонен втори футболист на гостите с червен картон – Валентин Костов.

През второто полувреме Пирин продължи да доминира, а гостите предложиха два-три удара от дистанция, които не затрудниха вратаря Кирев.

СЕНЗАЦИЯ: Намери се спасител на Ботев (Пд)

Георги Самуилов отново ще издържа клуба

Венци Стефанов: Бойс и Гърлс не могат да бъдат лицето на Славия!

„Нашите рожби са на първо място при нас“, заяви президентът на "белите"

Славия взе вратар от ЦСКА 1948

Славия представи официално вратаря Леви Нтумба

ОФИЦИАЛНО: Юноша напусна Левски

Левски се раздели с още един български футболист

Беласица официално представи новия си треньор

Христо Господинов ще води тима във Втора лига

Руи Мота: Лудогорец трябва да е шампион със стил

Новият треньор на разградчани говори за първи път след назначението си

Локомотив (София) с информация за лагера в Дряново

От днес червено-черните започват тренировки на местния стадион „Локомотив“

Лудогорец изпревари Бенфика, ПАОК и Фенербахче на "VIVACOM CUP"

Динамо спечели турнира

Левски с първа тренировка в Правец, Сангаре се завърна (СНИМКИ)

Келиан ван дер Каап се готви индивидуално