Пловдивчанин стана за втори пореден път "Съдия на кръга" в класацията на Money+

Пловдивчанин стана за втори пореден път "Съдия на кръга" в класацията на Money+

Вижте подробности

Младият пловдивски рефер Кристиян Колев стана за втори пореден път "Съдия на кръга" в класацията на Money+. Той се представи много добре в мача от 25-ия кръга на Efbet лига Пирин - Арда (1:1) и взе наградата.

26-годишният Колев, на когото това е първи сезон в елита, бе определен за най-добър съдия и в предишното издание на класацията. Той ръководи двубоя от 24-ия кръг ЦСКА - Спартак Вн (1:0).

"С радост Ви съобщаваме, че съдията събрал най-много гласове от 25-ти кръг на Първа лига от футболното ни първенство в играта на MoneyPlus „Съдия на кръга”, е Кристиян Колев", написаха организаторите от финансовата компания. Те определиха и 10 участници в гласуването тази седмица, които печелят награди. Голямата награда от играта ще бъде изтеглена след приключване на срещите от Efbet Лига. Гласувалите след всеки кръг ще имат възможност да участват в томболата за "Уикенд за двама", в Hotel Riverside Bansko.
 
Илиан Илиев прекроява състава на Черно море

Промените се налагат заради наказанията на Даниел Мартин и Асен Чандъров

Един гол разделя Евертон Бала от исторически връх

Голмайсторът на Левски и efbet Лига - Евертон Бала, е на крачка от интересно постижение в историята на „сините“.

Крушарски за дузпата за Левски: Съдията беше с черни очила, има ми зъб

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски коментира пред Gong.bg дузпата, с която неговият тим загуби гостуването си на Левски с 0:1.

Левски е лидер в първенството и при дузпите

Левски получи 8-а дузпа от началото на сезона.

Захари Сираков отново вариант за треньор на Монтана

Монтана остана без старши треньор ден след поражението с 0:3 от Лудогорец Разград на Хювефарма Арена.

Мениджърът на Нюкасъл: Показахме, че можем да играем срещу най-добрите

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау похвали своите играчи за оказаната съпротива срещу един от водещите отбори в Европа - Барселона.